Jump to content
Dogomania

EMI - maleńka kruszynka sznaucerka z olkuszai MA DOM i własnego Bubola :)


malawaszka

Recommended Posts

No a u nas od wieczorka SZAŁŁŁŁ :crazyeye: , zaczęło go ranka swędzieć i po prostu biedak nie daje rady , nie wie co ze sobą zrobić :( lata do dzieciaków do jednego i drugiego i wali tym kołnierzem by mu pomogli :( smyrgamy od czasu do czasu brzusio ale ileż to można :(
Nie wiecie czym można to posmarować by mu ulżyć troszkę ? do piątku daleko na ściągnięcie szwów .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety zauważyłam że po kastracji Scoobi zle się czuje :( chłopak dość często wymiotuje :( lekarz kazał przeczekać ale to juz 6 dzień a dzisiaj pies widać że mi się z bólu zwija ;(
Po kastracji brak zainteresowania jedzeniem , jedynie coś tam chrupnął z miski i tyle ale za to pragnienie ma jak u konia by za chwilę to wszystko oddać z powrotem ;( , dwa dni był spokój mało jadł - gotowane tylko a teraz znowu siedzę przy nim całą noc bo wymiotuje :( czekam do rana i jedziemy do lekarza bo widzę że psisko mi się strasznie męczy
a cały brzuch ma tak jakby zaogniony :( czerwona skóra - inny kolor niż zwyle :(

Link to comment
Share on other sites

swędzi go bo sie goi i to jest dobry znak.. ale całą reszta mnie niepokoi.... rana moze byc jeszcze czerwona ale juz powinna byc mniej i roznica powina byc spora w kolorze i Pani powinna widziec ze jest lepiej a jak nie to do weta dobrze ze jedziecie! i co wet powiedział? jak chłopak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzata Noga']od przedwczoraj mieliśmy kłopoty ze zdrówkiem :( wymioty i wymioty [B]:( cosik zeżarł na dworze [/B]:( no i leżał biedak ale dzisiaj już się podniósł i znowu nasz Skarbek z powerem w oczach :) [/QUOTE]


a kłopoty nie od tego? mogą mu się rozwijać bakterie beztlenowe

Link to comment
Share on other sites

No i juz wszystko wiadomo , Scoobi zle zareagował na narkozę wszystkie te wymioty i skurcze żołądka właśnie z tego powodu :( Dostał bidulek trzy zastrzyki antybiotyk , przeciwbólowy i przeciwwymiotny .Pani doktor stwierdziła że bardzo rzadko pieski aż tak reagują na narkozę no to ją uświadomiłam , że nasz jedyny w swoim rodzaju :lol:.Ale się cieszę że juz wiem o co z nim chodzi , że to nic poważnego ufff. Mamy jeszcze jakieś leki w płynie dzisiaj i jutro do pyszczka a w piątek na ściągnięcie szwów i kontrolę z żołądeczkiem .Biedactwo nam schudło 0,5 kg . mam nadzieję że apetyt mu powróci i wróci do pełni sił bo teraz to tylko biedactwo leży :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']No to rzeczywiście nietypowa reakcja - oby już było tylko lepiej![/QUOTE]

Pani Moniko a wiadomo coś z tą wizytą ?
No mam nadzieję że mu przejdzie , na razie nie wymiotuje choć juz pił , wcześniej pił i zaraz po piciu były wymioty :(

Edited by Małgorzata Noga
Link to comment
Share on other sites

I my też czekamy :) Trzymam kciuki za Scoobiego - będzie lepiej!

Śliczny ten komplecik...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240557-Pami%C4%99%C4%87-microSD-szelki-i-smycz-Na-Spajkiego-Sznaucera-Do-7-03?p=20548093#post20548093[/url]

Inka lub Emi wyglądały by rewelacyjnie w nim.
Niestety Inka gamoń nie potrafi chodzić w szelkach - mama raz ją w szelki ubrała znim przyjechał Brokat bo chciałą sprawdzic czy kupiła dobrej wielkości - to Inka przybrała taką poze, nie potrafiła się ruszyć ani nic - mama sądziła, ze kupiła złe szelki i potem zakupiła jeszcze jedne a okazało sie ze te pierwsze rewelacyjnie wyglądają na Brokacie i były dobrej wielkosci tylko moja Inka gamoń udawała umierającą w szelkach..;/ szkoda bo te zółciutkie na dziewczynke idealne są :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']I my też czekamy :) Trzymam kciuki za Scoobiego - będzie lepiej!

Śliczny ten komplecik...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240557-Pamięć-microSD-szelki-i-smycz-Na-Spajkiego-Sznaucera-Do-7-03?p=20548093#post20548093[/URL]

Inka lub Emi wyglądały by rewelacyjnie w nim.
Niestety Inka gamoń nie potrafi chodzić w szelkach - mama raz ją w szelki ubrała znim przyjechał Brokat bo chciałą sprawdzic czy kupiła dobrej wielkości - to Inka przybrała taką poze, nie potrafiła się ruszyć ani nic - mama sądziła, ze kupiła złe szelki i potem zakupiła jeszcze jedne a okazało sie ze te pierwsze rewelacyjnie wyglądają na Brokacie i były dobrej wielkosci tylko moja Inka gamoń udawała umierającą w szelkach..;/ szkoda bo te zółciutkie na dziewczynke idealne są :)[/QUOTE]


śliczne :) gdybym wiedziała , że Emi trafi do nas to bym kupiła tym bardziej skoro mówisz że będą pasowały :) a tak to czekamy na wizytę , która mnie ogólnie to przeraża bo nie wiem o co chodzi w takiej wizycie :(


Scoobi właśnie zjadł kawałek piersi z marchewką miazga jak dla bobasa bez ząbków :) czekamy teraz jak żołądeczek zareaguje :)

Link to comment
Share on other sites

Wizytą proszę się nie martwić - należy być rozluźnionym i odpowiadać szczerze. W wizycie chodzi o to by zobaczyć warunki w jakich pies miał by funkcjonować i poznać rodzine w ich "świecie". Znaczy nie wiem czy wielkościowo te szelki były by okej chodziło mi raczej ze kolor ładny a do czarnej Emi pasował by idealnie... możemy sprawdzic czy by pasowały no ale najpierw ta wizyta.
Ze Scoobim moze być tylko lepiej! Mamy nadzieje ze Emi nie bedzie mieć reakcji alergicznej na narkoze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Wizytą proszę się nie martwić - należy być rozluźnionym i odpowiadać szczerze. W wizycie chodzi o to by zobaczyć warunki w jakich pies miał by funkcjonować i poznać rodzine w ich "świecie". Znaczy nie wiem czy wielkościowo te szelki były by okej chodziło mi raczej ze kolor ładny a do czarnej Emi pasował by idealnie... możemy sprawdzic czy by pasowały no ale najpierw ta wizyta.
Ze Scoobim moze być tylko lepiej! Mamy nadzieje ze Emi nie bedzie mieć reakcji alergicznej na narkoze...[/QUOTE]


Stresa miałam zabiegiem i niestety się obawy sprawdziły :( jest pod opieką lekarza tak więc teraz czekam tylko na poprawę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...