Jump to content
Dogomania

KILA (Pit Bull w mini wersji)+ Kala :( juz za TM


kaska0304

Recommended Posts

No 2 ale nie wiadomo czy w środę po jedziemy bo... Bo maluchy miały mieć w środę przegląd miotu i tatuaże robione ale i właśnie nie wiadomo czy ktoś będzie kto robi takie rzeczy w zk hodowczyni czeka na odpowiedzi z ZK ale po cieszyła bo dla happy ładnie uszka się ukladaja

Link to comment
Share on other sites

odebralismy pięknote poszalała obwąchała wszystko  a co najlepsze Kila ja interesowala strasznie mocno a teraz bonus Kila boi sie panicznie Happy omija ja szerokim łukiem Kluska wziela na olewke  popatrzyla i zasnela se dalej :D

nie focilam bo tele ciemne foty i foke ciezko zlapac bo jest roztrzepana wszedzie jej pełno :D

2cwx3za.jpg

Link to comment
Share on other sites

dziś terrorystka dała  po spac do 4 rano a potem tatunio sie zlitowal i wział foke na podusie, moje kapcie zakończyły swoj zywot, Kila dalej sie jej boi dzis z reki juz jej dawalam jesc bo obrazila sie tez na jedzenie , Happy za to je za dwie troche pociamie odejdzie i znowu ciamie powoli sie uczymy siad calkiem fajnie jej to idzie lapie szybko o co chodzi 
Taka jestem grzeczna i słodka jak śpie :D
14jxg06.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

dziś terrorystka dała  po spac do 4 rano a potem tatunio sie zlitowal i wział foke na podusie, moje kapcie zakończyły swoj zywot, Kila dalej sie jej boi dzis z reki juz jej dawalam jesc bo obrazila sie tez na jedzenie , Happy za to je za dwie troche pociamie odejdzie i znowu ciamie powoli sie uczymy siad calkiem fajnie jej to idzie lapie szybko o co chodzi 
Taka jestem grzeczna i słodka jak śpie :D
14jxg06.jpg

 

wprost do schrupania :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj zaliczyliśy weterynarza   ale tak wariowala na łóżku i z rozbiegu skoczyla lapa sie podwinela nie stawala i pojechalismy na rtg nie stwierdzono złamania Hapula dostala zastrzyk przciwbólowy i od zapalenia dzis juz szaleje w domu ale troche utyka może troche spanikowałam ze złamała łape ale sprawdzone nie ma zlamania ani skrecenia tak wiem panikiara jestem :D a zapomnialam bym kila dzis postep zrobila lerzala na lóżku kolo hapuli odwrucona oczywiscie jak ta ja chciala zaczepiac to warczala ale juz nie ucieka tak mocno :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...