Jump to content
Dogomania

KILA (Pit Bull w mini wersji)+ Kala :( juz za TM


kaska0304

Recommended Posts

Happy widziała kolejny raz wioskowe pieseczki tym razem była odważniejsza juz tak sie nie bała jednego nawet polubiła choc na poczatku darłay ryje na siebie a potem lizały sie przez płot, poznała dziś koze całkiem zaciekawione były soba, widziała kure lecz jej się bała. Panna robi sie odważniejsza, wyższa, i troche zołzowata :D
i weś tu idzi spać jak nie ma gdzie  :twisted:    robione przed chwilą :D
1adde.jpg
 
siedzieć też nie ma gdzie bo wszystko laski zajmują
alszyq.jpg
Link to comment
Share on other sites

dziekujemy powiem nie skromnie Ale jest Zajebiszcza :D pcheka ja tez nie wiem co z niej wyrośnie ;)

 

Ta niewiedza jest chyba najgorsza, ale kocha się to co ma :) Codziennie oglądam zdjęcia pitów astów itd i ciekawość mnie dobija hah

Shila żeby troche ciałka złapała odrazu inaczej by wyglądała, ale i tak jest dobrze i widać różnice z pierwszego dnia

I nie porównujmy bo ty masz pewność, że masz 100% asta a ja no cóż okaże się hah co wyrośnie za potwór.

Cokolwiek to będzie, będę kochała ponad wszystko (już kocham)

Całusy dla dziewczyn

Link to comment
Share on other sites

Ta niewiedza jest chyba najgorsza, ale kocha się to co ma :) Codziennie oglądam zdjęcia pitów astów itd i ciekawość mnie dobija hah

Shila żeby troche ciałka złapała odrazu inaczej by wyglądała, ale i tak jest dobrze i widać różnice z pierwszego dnia

I nie porównujmy bo ty masz pewność, że masz 100% asta a ja no cóż okaże się hah co wyrośnie za potwór.

Cokolwiek to będzie, będę kochała ponad wszystko (już kocham)

Całusy dla dziewczyn

i to najważniejsze abyś ją kochała i aby młoda miała wszystko co najlepsze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...