Jump to content
Dogomania

Napady szału i dziwne zachowania u sczeniaka


olga2309

Recommended Posts

Gajos, ha ha bardzo śmieszne:) Uważam,że ta metoda działa, ale jej nie stosuję już wg. Waszych zaleceń:) teraz go ignoruje, lecz nie działa to w każdym przypadku. Np. gówniarz drapie kanapę ( próbuje w niej dół wykopać). Na moje stanowcze "Nie" przestaje na chwile, spojrzy na mnie czasem szczeknie i dalej swoje. Wtedy nie mam wyjścia- biorę go i stawiam na podłogę. Sczyl marzy wtedy, żeby go ignorować a będzie mógł w spokoju dalej doły kopać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olga2309']Gajos, ha ha bardzo śmieszne:) Uważam,że ta metoda działa, ale jej nie stosuję już wg. Waszych zaleceń:) teraz go ignoruje, lecz nie działa to w każdym przypadku. Np. gówniarz drapie kanapę ( próbuje w niej dół wykopać). Na moje stanowcze "Nie" przestaje na chwile, spojrzy na mnie czasem szczeknie i dalej swoje. Wtedy nie mam wyjścia- biorę go i stawiam na podłogę. Sczyl marzy wtedy, żeby go ignorować a będzie mógł w spokoju dalej doły kopać.[/QUOTE]
daj mu inne zajecie np.szukanie smakolykow,gryzak itd

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam, od napisania przeze mnie pierwszego posta minęło 2 miesiące. Powiem krótko: Mój pies to anioł:) Wyrasta na wspaniałego przyjaciela. Jego szczeniackie zachowania się skończyły. Jest naprawdę super psiakiem w którego jesteśmy zapatrzeni. Nadal mamy problem z dużymi psami, ale ciągle pracujemy nad tym. Chodzimy na szkolenie i uczymy się coraz, coraz więcej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga2309']Witam, od napisania przeze mnie pierwszego posta minęło 2 miesiące. Powiem krótko: Mój pies to anioł:) Wyrasta na wspaniałego przyjaciela. Jego szczeniackie zachowania się skończyły. Jest naprawdę super psiakiem w którego jesteśmy zapatrzeni. Nadal mamy problem z dużymi psami, ale ciągle pracujemy nad tym. Chodzimy na szkolenie i uczymy się coraz, coraz więcej![/QUOTE]

Serce rośnie, jak się czyta takie posty :) Super, że jesteście świadomymi właścicielami. Powodzenia w dalszej pracy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...