Jump to content
Dogomania

Zawody


Ewelina & Hera

Recommended Posts

Słyszałam,że tak jakoś w październiku organizowane są zawody bikejoringu w Sobótce i w związku z tym mam pare pytań.
1.Czy muszę być w jakimś klubie?Jak tak to co muszę zrobić,aby do niego naleźeć(raczej do klubu sfora).
2.Czy pies biorący udział w zawodach musi mieć skończone 12 mies.?Jak musi to czy będą takie zawody w kwietniu czy w marcu gdzies w okolicach Wrocławia?
3.Czy pałąk z przodu roweu jest obowiązkowy?
4.Czy suczki z cieczką mogą brać udział w zawodach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evela1994']Słyszałam,że tak jakoś w październiku organizowane są zawody bikejoringu w Sobótce i w związku z tym mam pare pytań.
1.Czy muszę być w jakimś klubie?Jak tak to co muszę zrobić,aby do niego naleźeć(raczej do klubu sfora).
2.Czy pies biorący udział w zawodach musi mieć skończone 12 mies.?Jak musi to czy będą takie zawody w kwietniu czy w marcu gdzies w okolicach Wrocławia?
3.Czy pałąk z przodu roweu jest obowiązkowy?
4.Czy suczki z cieczką mogą brać udział w zawodach?[/quote]

Ponawiam pytanie,bo czekam już pare dni i nikt mi nie odpowiada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']Dziękuje Ci za odpowiedzi;)
Mam inną nazwę ponieważ na tamte kopnto nie mogę się zalogować.:cool3:
A co do punktu 4 ktoś wie?[/quote]

Cieczka nie jest przeszkodą w starcie na zawodach .Jest tylko problemem dla startującego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']A wiadomo czy we wrześniu,październiku będą jakieś zawody bikejoringowe w Sobótce,Wrocławiu,Srodzie Śl.,Jakuszycach,Dechatlonie itp. chodzi żeby było blisko Weocławia startowała bym z psem koleżanki.[/quote]

Narazie nic o tym nie słychać .Musisz śledzić kalendarz na [URL="http://www.mushing.pl"]www.mushing.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']A czy jest tu ktoś kto brał udział w zawodach w Sobótce?[/quote]

TAK dwa razy .Bardzo udane zawody .Ale w poprzednim sezonie juz ich nie było .W tym sezonie nie słyszałem by miały być .Musiała byś się kontaktować z kimś ze SFORY.W chwili obecnej zawody nablizsze Wrocławia ,to chyba Lubieszów w listopadzie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']A jeśli chodzi o ten Lubieszów to w Lubelskim czy w Opolskim?Masz jakieś bliższe informacje?


Pozdrawiam,Ewelina.[/quote]

Oczywiście opolskie .Lubelskie raczej blisko Wrocławia nie jest .Szczegółowe informacje ,jezeli juz ich nie ma (raczej nie) ,ukarzą się napewno w jesieni na [URL="http://www.mushing.pl"]www.mushing.pl[/URL] lub stronie organizatora [URL="http://www.czemi.webd.pl"]www.czemi.webd.pl[/URL] .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']Ok,będę co jakiś czs zaglądała w te stronki.A wiesz może mniej więcej jak daleko(w km)jest położone to miasteczko?[/quote]

Spokojnie ! Informacje szczegółowe nie ukarzą się raczej wcześniej niz po wakacjach .Jezeli chodzi o odległość to musisz popatrzeć do atlasu samochodowego albo na mapę bo to nie są moje strony .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W Sobótce łatwa trasa...?:-o

:lol:

Wybacz, ale tam, jak się postarasz, to sobie i psom krzywde możesz nawet zrobić... No, a niejeden sprzęt juz tam krzywdy doznał :roll:

Bez urazy dla organizatorów, którzy są wspaniali :) i zawody miały fajny klimat, to jednak trasa jest niebezpieczna, szczególnie jesienią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarek_Alice']Wydaje mi się,że trasa w sobótce jest najłatwiejkszą są małe pagórki,niskie podjazdy.Czy mam rację???[/quote]

Zle ci się wydaje jest jedna duza góra z duzymi kamieniami .Pół trasy w górę a drugie pół w dół .Połamano na niej kilka wózków .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']W Sobótce łatwa trasa...?:-o

:lol:

Wybacz, ale tam, jak się postarasz, to sobie i psom krzywde możesz nawet zrobić... No, a niejeden sprzęt juz tam krzywdy doznał :roll:

Bez urazy dla organizatorów, którzy są wspaniali :) i zawody miały fajny klimat, to jednak trasa jest niebezpieczna, szczególnie jesienią.[/quote]

Psy i maszer mogą sobie zrobić krzywde na kazdej trasie gdzie są drzewa i biegają zwierzęta czyli w lesie ,to jest taki sport .Trasa napewno jest dosc trudna i wymaga od maszerów doswiadczenia i panowania nad zaprzęgiem .,ale nie jest specjalnie niebezpieczna dla psów -kamienie które tam są są okrągłe wyslizgane przez tysiące pątników którzy na sobótke chodzą od tysiąca lat. Szczególnie odwrócenie kierunku trasy w drugim roku spowodowało ze trasa stała się dobra .Natomiast rozpowszechniana przez parę osób wieść ze trasa jest niebezpieczna spowodowało ze tych zawodów juz nie ma.A szkoda .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...