Jump to content
Dogomania

Biedak Boksio w Sopocie.MA DOM:)


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juz wiem,jak zjawił sie w schroniku-przez dwa dni siedział przywiazany koło ławki w parku :( zauwazył go pan spacerujacy ze swoim psem.Jeden dzien myslal,ze to tylko chwilowo nierozsadny wlasciciel zrobil,ale rankiem pies byl przy tej samej ławce.

Link to comment
Share on other sites

ja myśle że boksio młody to do dzieci nie bardzo, małych dzieci, chociaż moja babcia miała bokserkę i kiedyś zostawili mnie śpiącą i poszli wieszać pranie ja sie obudziłam i musiałam sie drzeć więc sunia wyciągnęła mi pieluche(tetrowe jeszcze wtedy) i dała swój koc jak mama wróciła było cicho no i przy niej nigdy nie można było dać mi w doope:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No niestety, sporo osób nie bierze pod uwagę, że to żywiołowe psy a nie niańki ...

Te choćby dziesiejsze to demolanci, oddawana , bo właściciel sobie nie radzi ...

Ja ostatnio na spacerze usłyszałam, że boksery są głupie, ale jak kończą 2 lata to mądrzeją i są super posłuszne ... to od ludzi, któych suka jest agresywna w stosunku do innych psów, skacze po ludziach, i się nie słucha ... ale niedługo kończy 2 lata, ależ się ludzie zdziwią ;)

Link to comment
Share on other sites

Może i wesolutki tylko gryzie inne psy i większość psiarzy unika ich towarzystwa ;) bo oni nawet nie karcą tego zachowania, tylko czekać aż trafi kosa na kamień ...

posłuchajcie, kontakt na adopcyjnej jest do joaaa . Może by dodać któryś do osoby która się tym bezpośrednio zajmuje?

Link to comment
Share on other sites

Niestety,nie mozemy ryzykowac tego boxera i dzieci;gdyby chcieli jakiegos kundelka-znalazłoby sie pare suczek,spokojnych i spolegliwych.Ale ten boksio-nie zarecze.Skacze,jest zywiołowy.Nie polece go do dzieci.

Ach,gdyby tafił do osoby kochajacej boksery...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...