Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

[quote name='tu_ania_tu']allu kasa jest na koncie[/QUOTE]

[quote name='tu_ania_tu']z allegro się cosik sprzedało, 16 wpłynęło 51 zł. Wiem Allu ze o tym wiesz, piszę by inni też wiedzieli ze owoc twojej pracy jest ogromny[/QUOTE]

Dziękuję! Owoc mojej pracy w obliczu wysypu dogów jest niestety - ZA MAŁY

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/970451_494723860607545_605241394_n.jpg[/IMG]

Kolejne dwa biedaki para dogów wyrzucona z samochodu



[url]https://www.facebook.com/pages/Warmi%C5%84sko-Mazurskie-Stowarzyszenie-Obro%C5%84c%C3%B3w-Praw-Zwierz%C4%85t/121649271248341[/url]

Tu jest link

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_']Mam spakowane dwa pudła wyślę jutro jak będę miała somochod jedno do Alli jedno do Joli[/QUOTE]

Dziękuję Danusiu bardzo:-)znowu jestem w niedoczasie i nie zauważyłam

Dostałam pakę od AniE-o mamooo ile dobra:-)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.Na wstępie zaznaczam że brakuje mi trochę wyobraźni i nie wiem co na siebie ściągnę zadając pytanie które zadaje wielu użytkowników ale jak dotąd nikt nie zrobił tego oficjalnie. Dlaczego właściwie działacie oddzielnie i nie połączycie się w jedną organizację z jakąś rejonizacją np. wschód- zachód.

Link to comment
Share on other sites

szybciej północ-południe ;)
Działamy inaczej już choćby przez to że różni nas forma prawna - Stowarzyszenie i Fundacja. Różni nas pogląd na wiele spraw. Dobrze jest tak jak jest. Dogi na tym nie cierpią a wręcz wydaje mi się ze zyskują.

Ni sciągasz na siebie nic - ot zwykłe pytane nie wzbudzające żadnych większych emocji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']szybciej północ-południe ;)
Działamy inaczej już choćby przez to że różni nas forma prawna - Stowarzyszenie i Fundacja. Różni nas pogląd na wiele spraw. Dobrze jest tak jak jest. Dogi na tym nie cierpią a wręcz wydaje mi się ze zyskują.

Ni sciągasz na siebie nic - ot zwykłe pytane nie wzbudzające żadnych większych emocji :)[/QUOTE]
Dziękuję.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...