Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Cały czas na rośnięcie przebidowała na pewnie jakiejś bylejakiej karmie to już nie nadrobi za wiele...

 

Ania, się nie dziwię że młodych psów nie mają skoro u nich masowo na te eksperymenty plus zoofilia nie jest karana- ostatnio zostałam uświadomiona w temacie i mocno zbulwersowana tym czemu im tyle zwierzaków trzeba-bo się "zużywają"...

Link to comment
Share on other sites

rany miałam telefon od babki mieszkającej w Niemczech. Kobita ok, mieszka od 25 lat w NIemczech. Okazało się ze przyjeżdża ze swoimi pacjentami (zajmuje się medycyna naturalną) do Kołobrzegu na kuracje. Pochodzi z Włocławka. Mieli przez 2 lata pod opieka błekita - wlaściciel wrócił z wojaży po świecie po 2 latach i psa zabrał :( Kobita płakała jak o tym mówila.

 

Hmmm

Aniu, spotkaj się z nią, pogadaj, zobacz, jak Vituś na nią zareaguje. Mówiłam Ci, że w rejonie, w którym ostatnio pracowałam, a teraz pracuje Marek naprawdę dbają o psy. A zaznaczam, że co jeden to "piękniejszy". U nas takie siedzą latami w schronach. 

Ty mówisz po niemiecku, więc kontakt z odpowiednim urzędem nie byłby problemem w razie W. Pamiętasz, czemu nie mogłam pomóc Lolicie? Niemiec bał się, że jako przedstawiciel Stowarzyszenia założę mu sprawę. U nich prawo działa trochę inaczej. 

A który to rejon Niemiec, bo jakby co trochę "szpiegów" się znajdzie. 

 

Patrzę na pręguskę, czytam o niej i ................................... wolę wykropkować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...