Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Kilka słów o Anetce

Mieszka niedaleko Alli i często razem opiekują się psami w potrzebie, wyprowadzają je na spcery, odwiedzają. To one teraz wypełniają Jasiowi czas przyjemnościami, a wcześniej Bercie, Lilu i innym. W czasie wpsólnych spacerów Anetka robi cudne zdjęcia. Jeździ z nami na wszystkie wystawy by kwestować na dogi. Potrafi doskonale wspierać Allę jak Krzysio Hołowczyc wyprowadzi ją w pole swoimi radami :) Anetka opiekuje się podlaskimi biedami m.in. Bietką i choć to nie dog to ją pokażę, bo też szuka domu

 

11234913_405142296337446_475010298382054

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pokazuję jakie piekne rzeczy uszyła Anetka dla naszych podopiecznych :) to znaczy, żeby je sprzedać i dochód przeznaczyć na dogi :) Właściwie to zdjęcie archiwalne, bo wszystkie rzeczy poszły jak ciepłe bułeczki, a nawet zrobiła się lista zamóweiń na następne :)

 

Fartuszek

 

12027514_843756902405280_813596440169298

Link to comment
Share on other sites

To było zaledwie kilka rzeczy, bo torebek Anetka uszyła kilkaście wzrorów, ponadto saszetki, poszewki na Jaśki, etui na książeczki psie, rękawice kuchenne i wiele, wiele innych, gdyby jeszcze były gdzieś do nabycia to zachęcam bo są super. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką kilku rzeczy wykonanych przez Anetkę

Czasem zasatanwiam się skąd ona w tym wszystkim znajduje jeszcze czas na życie rodzinne, pracę, sen........a i zapomniałam dopisać, że czasami sama też robi bazarki i wydarzenia psie na FB

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, wiem, że to zabrzmi niekoniecznie "poprawnie politycznie", ale stanowimy niesamowity zespół. To takie szczęście, że Was spotkałam. Oczywiście, dzięki dogom :)

 Uprzedziłaś mnie w wy/odpowiedzi ;)

jesteście Wspaniałym Zespołem, który skradł moje serce, jestem pełna szczerego podziwu dla Was

kibicuję od dawna i życzę wszystkiego dobrego dla Was i Waszych Maluszków  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...