Jump to content
Dogomania

RATUNKU! wycieńczony, stary, chory Karpik NIE PRZEŻYJE zimy w przytulisku!!!


nika28

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spojrzenie Karpika zafundowało mi bezsenną noc.
Czy bierzecie pod uwagę płatny DT? Może warto byłoby poszukać takiego, który zapewniłby właściwą opiekę staruszkowi, porozsyłać wątek i pozbierać deklaracje?
Ze swojej strony mogę na chwilę obecną zaoferować 20 zł miesięcznie.

Jeśli dobrze kojarzę, kikou opiekuje się dziadeczkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']rutta, płatny DT jak najbardziej, tylko gdzie znaleźć taki bez psów ? :(

On jest agresywny w stosunku do nich, prawdopodobnie dlatego że bardzo słabo widzi, więc pokazuje zęby każdemu psu który tylko próbuje się do niego zbliżyć... :([/QUOTE]

Znalazłam hotelik u Anja2201: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216534-Hotel-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-1-wolne-miejsce[/url]
Psy przebywają w boksach w ocieplanym budynku. Taka kawalerka rozwiązałaby kwestię agresji w stosunku do innych psów i miałby cieplutko.
Nie znam jednak tego hoteliku ani nikogo, kto miałby tam swojego psa. Może Wy go znacie?

Okolice Tomaszowa Mazowieckiego to około 60 km od Was, więc byłby blisko.

Miesiąc hotelowania to 500 zł z karmą od Anja2201. Pytanie czy cena zmieni się, jeśli Karpik ma dostawać specjalistyczną karmę i czy uda się zebrać tyle deklaracji.

I przede wszystkim nie wiadomo czy jest wolne miejsce.

Jutro mogę poszperać i poszukać innych miejsc.

Link to comment
Share on other sites

Do Ani dzwoniłam kilka dni temu w sprawie Bogusia z naszego przytuliska (też schorowany staruszek, na szczęście znalazł wczoraj domek), Ania powiedziała że nie ma miejsc i nie będzie w najbliższym czasie :(

Ja trochę szukałam, ale z tego co znalazłam to wszystkie boksy są na zewnątrz :( Ale może Tobie się uda znaleźć jakiś hotelik z boksami wewnętrznymi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Do Ani dzwoniłam kilka dni temu w sprawie Bogusia z naszego przytuliska (też schorowany staruszek, na szczęście znalazł wczoraj domek), Ania powiedziała że nie ma miejsc i nie będzie w najbliższym czasie :(

Ja trochę szukałam, ale z tego co znalazłam to wszystkie boksy są na zewnątrz :( Ale może Tobie się uda znaleźć jakiś hotelik z boksami wewnętrznymi?[/QUOTE]

Ależ lipa :(:(
Poszukam.

Link to comment
Share on other sites

Karpik miał dzisiaj gości, nasza wolontariuszka przyjechała do przytuliska ze swoją sunią, żeby psiaki się zapoznały, i jakby się polubiły, Karpik miałby domek...

Niestety, Karpik dzisiaj nigdzie nie pojechał :(

Pani Gosia długo chodziła z sunią i z Karpikiem, przy zapoznawaniu była też nasza Kasia behawiorystka i Ola która opiekuje się Karpikiem.
Niestety Karpik szczerzy zęby, ale Gosia będzie przyjeżdżała z sunią codziennie przez całe święta, może psiaki się polubią...

Olu, jeśli coś źle napisałam, to mnie popraw :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, coś trzeba zrobić bo inaczej ta psina nigdy nie znajdzie domu:( To nie jest tak, ze on zjada wszystkie inne psy, w końcu w boksie jest z sunią, ale napewno boi się i broni przed innymi psami. Nie jest umierający, tylko potrzebuje dopilnowania leków, nie jest strasznie stary, ma ok 10 lat, pewnie kilka jeszcze przed nim jeśłi ktoś o niego zadba. Byłam dziś u niego, uwielbia pychotki i głaskanie:) jak każdy psiak. Gdyby znaleźć dom, w którym jest troskliwy opiekun to i do drugiego psiaka przekonałby się. Płatny nawet, ale dom.... w hotelikach trudno o kąt bez psa...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...