Jump to content
Dogomania

Hania wyleczona, rozliczona udomowiona:)


danavas

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i dupa zbita...zwiała choleryca...przeskoczyła ogrodzenie które sięga mi do głowy...hotel szukał ja pół nocy... tropili ją po śladach... i wiemy gdzie poszła.... kierowała się do miejsca skad ja zabrałam czyli w strone Konopisk..... poszukiwania trwają....
te ślady są dośc rozległe wskazuja na to że biegła zdecydowanie przed siebie ... dokładnie wiedziała gdzie ma się kierować...

weci już poinformowani...osoby które ja dokarmiały tez... teraz czekamy aż się laska pokaże..... o nia jestem spokojna...bo raczej cięzko jest potrącić Bernardyna... zauważyć też nie trudno.... ona punktualnie o 16 kazdego dnia była w tym samym miescju... wiec my też tam będziemy....

jak macie pytania to 694132231

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']no i dupa zbita...zwiała choleryca...przeskoczyła ogrodzenie które sięga mi do głowy...hotel szukał ja pół nocy... tropili ją po śladach... i wiemy gdzie poszła.... kierowała się do miejsca skad ja zabrałam czyli w strone Konopisk..... poszukiwania trwają....
te ślady są dośc rozległe wskazuja na to że biegła zdecydowanie przed siebie ... dokładnie wiedziała gdzie ma się kierować...

weci już poinformowani...osoby które ja dokarmiały tez... teraz czekamy aż się laska pokaże..... o nia jestem spokojna...bo raczej cięzko jest potrącić Bernardyna... zauważyć też nie trudno.... ona punktualnie o 16 kazdego dnia była w tym samym miescju... wiec my też tam będziemy....

jak macie pytania to 694132231[/QUOTE]

Co za franca:mad: Jak ona to zrobiła, przeskoczyć take ogrodzenie:crazyeye: Miała cieczkę, czy wolności jej się zachciało? Dobrze że jest taka futrzasta.

Link to comment
Share on other sites

no kurde...to jest końcówka jej coeczki...co za pipka...znajdziemy ją....!!!!!!

ale to nie koniec złych wieści... Pan Henio do mnie dzwonił....
czesiu dziś zasnął i się nie obudził....... 15 lat na takiego duzego psa to piękny wiek.... ale i tak ....smutno jak nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

co u małej bo sie martwie


a moze ona do domu wróciła !!!


i zapraszam



[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237381-tylko-3-dni-stroiki-świateczne-i-prezenty-na-pomoc-Hani?p=20136813#post20136813[/url]


[URL="http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2011/11/kMzU2MDg3ODksNzUyNTMzf78.gif"][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2011/11/kMzU2MDg3ODksNzUyNTMzf78.gif[/IMG][/URL][COLOR=#000000][I]n




[/I][/COLOR]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237381-tylko-3-dni-stroiki-świateczne-i-prezenty-na-pomoc-Hani?p=20136813#post20136813

Link to comment
Share on other sites

wiecie co jest najgorsze.....

wytłumacze wam szybko:

do mojej wetki przychodzi sąsiadka tej starszej pani która opiekowała się Hanią po śmierci właściciela.....
i ona powiedziałą wetce że Hanka ucieka i to co psiałam wcześniej....
no więc ja się chciałam umówić z tą pania na rozmowę i załatwic sparwe ze zrzeczeniem...
dziś zaraz po telefonie z hotelu zadzwoniłam do wetki z prosbą o podanie adresu tej sąsiadki bo przeciez to jest dom obok Hani i wystarczy tam iść sparwdzić czy nie wróciła.... a po śladach widać że na bank kierowała się w strone domu bo zmierza prościutko w stronę tych terenów...zmieniła kierunek przy rzeczce...ale jak przebiegła przez mostek na drugą stronę to od razu obrała taki jak miała wczesniej... wiem że ona biegła w stronę domu....
no ale wetka nie chce podać namiarów na te sąsiadkę bo tajemnica, bo to, tamto, siamto...

dziś sie pod sklepem nie pojawiła... nawet nie wiem gdzie mam jej szukać, bo w sumie nawt nie wiem czy ona jest z Kopalni, Konopisk, Aleksandrii.... to jest zbyt rozległy teren....

jeszcze jutro pojeżdże...

Link to comment
Share on other sites

nie pokazała się, nikt jej nie widział.....
z wetką rozmawiałam.... obiecała że jutro będę już wiedzieć czy Hania nie wróciła do siebie do domu... ta kobicinka się teraz boi że ją obciążą kosztami odłowienia psa i pobytu w hotelu.... i jej znajoma nie chce powiedzieć wetce o kogo dokładnie chodzi i tak w kółko...ech z tymi babami...
tam gdzie ona się zwykle włóczyła wszyscy wiedza że zwiała i jak tylko się pojawi to dadzą znać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...