Jump to content
Dogomania

Pozytywne przedszkole


Guest Jacol123

Recommended Posts

Guest Jacol123

W przedszkolu piesek powinien nauczyć się prawidłowych kontaktów z innymi psami w każdym wieku i z ludźmi. Przy okazji powinien nawiązać więź z przewodnikiem i nauczyć się samokontroli.

Link to comment
Share on other sites

Witam !! nie mam jeszcze psa dopiero zamierzam kupno :) i mam pare pytań co do psiego przedszkola do ktorego napewno zamierzam zapisac sie razem z moim psem. Zamierzam kupic yorkshire terriera i chcialam sie dowiedziec czego uczy sie psy na tych zajeciach ? rozumiem- prawidlowa wiez, ale czy jest to wykonywanie poleceic typu : siad do nogi, lezec, zostac, waruj itd, czy uczy sie takze dyscypliny psa, aby byl posluszny, nie byl rozwszeszczany i agresywny ? z gory dziekuje za odpowiedz, chce zanim kupie psa byc dobrze do tego przygotowana, stad moze banalne ale wazne dla mnie pytanie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

Zapraszam do lektury artykułu
[url]http://www.wesolalapka.pl/content/view/42/44/[/url]
W przedszkolu oczywiście uczymy również "siad" "waruj" itp. Ale oczywiście pamiętamy o tym, że malutki szczeniaczek nie będzie tego wykonywał perfekcyjnie. Raczej jest to "inwestycja w przyszłość" ponieważ to, czego się szczeniak nauczy we wczesnym okresie - będzie pamiętał przez całe zycie.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacol123

[quote name='martynka']reklama własnego ośrodka nie jest dozwolona na forum o ile dobrze mi sie wydaje.[/quote]
To nie reklama, tylko link do konkretnego artykułu. Jeśli pofatygujesz się, żeby kliknąć, to zobaczysz tam m.in program socjalizacji szczeniąt i uwagi na co warto zwrócić uwagę wybierając przedszkole dla psa.
KAŻDE przedszkole, które spełnia te kryteria będzie bardzo dobre.

Link to comment
Share on other sites

ale podajesz link do swojej strony, którą zresztą niedawno otworzyłeś... uważam że takie "reklamowanie sie" podtekstem czy też nie, jest dość niemoralne na forum. Jeśli chciałeś wytłumaczyć innym jak powinny wybierać pozytywne przedszkola, trzeba było nie wklejać własnego linku, tylko pofatygować się i napisać to na forum. Wtedy nikt nie uznałby tego za reklamę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynka']reklama własnego ośrodka nie jest dozwolona na forum o ile dobrze mi sie wydaje.[/quote]
Moim zdaniem, gdyby nie wiadomości na takich forach to Zulus dziś nie byłby tak miłym psiokiem jakim jest.
Przecież nikt nie pisze, że Wesoła Łapka - jedyna pod Słońcem i najlepsza. Każdy wybiera swoje. Zobacz podpisy użytkowników - mnóstwo bannerów i linków.

Podsumowując: reklama w takiej formie, gdzie jest podana treść, która mnie jako użytkownika interesuje (bo mam szczeniora) jest moim zdaniem w porządku. Gorzej byłoby, gdyby to była reklama prezerwatyw w miejscu, w którym spodziewam się artykułu o szczeniakach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...