Jump to content
Dogomania

Jaką karmę?


Estera

Recommended Posts

Przepraszam, jeśli takowy temat był, ale nie znalazłam. Gdy moja psica była mała karmiłam ją RC. Od dłuższego czasu karmię ją ARIONEM L&R,niestety z pieniązkami krucho... Jednak zastanawiam się czy nie zmienić karmy... Wybrałam sobie 4 które są przystępne cenowo (jeśli podzieliłam, pomnożyłam i dodałam ile dokładnie wyjdzie mi miesięcznie).
Chciałabym krótko zwięźle i na temat [IMG]http://www.spaniele.pl/images/smiles/004.gif[/IMG] Bez rozpisywania.
ARION, ACANA, BOSCH, BRIT.
Proszę wpiszcie tylko nazwę karmy jaką Wy byście z tych 4 wybrali. Bez pisania " mój je to i to" [IMG]http://www.spaniele.pl/images/smiles/004.gif[/IMG] Bo znowu się pogubię [IMG]http://www.spaniele.pl/images/smiles/004.gif[/IMG]
Buziaki, dziękuję [IMG]http://www.spaniele.pl/images/smiles/004.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

zacznij od Boscha- jesli załapie to OK, jeśli kupy, bąki, zapach z pyska, apetyt nie taki to próbuj kolejne.
Te karmy są porównywalne - wszysto zależy od upodobań (i cech indywidualnych przewodu pokarmowego) Twojego psa.Tylko miarodajna próba to przynajmniej miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']zacznij od Boscha- jesli załapie to OK, jeśli kupy, bąki, zapach z pyska, apetyt nie taki to próbuj kolejne.
Te karmy są porównywalne - wszysto zależy od upodobań (i cech indywidualnych przewodu pokarmowego) Twojego psa.Tylko miarodajna próba to przynajmniej miesiąc.[/quote]Tak też zrobię. Zaczynamy Boschem.
Dziękuję wszystkim za opinie. Na spanielkowym forum spanielarze polecili mi właśnie Boscha, jako "najfajniejsza" z podanych karm. Kupię, spróbujemy, mam nadzieję, że będzie smakowac. Jesli zasmakuje to mam nadzieję,że będzie służyć ;) A jeśli nie? Cóż, będę kombinować z innymi z podanych ;)
Dziękuję, buziaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gosia>>>;4917936]Niestety ale to nie można tak doradzić, jednemy psu pasuje Acana, a drugiemu brit itd. Musisz wypróbować, którą karmę Twój pies będzie jadł najchętniej, bo jakościowo sa one do siebie zbliżone.[/quote]Gosiu,doskonale o tym wiem, nie jestem początkującym właścicielem ;) Tylko chciałam poznać opinie innych na temat w/w karm, bo miałam dylemat jaką kupić. Obecnie jeszcze nie otworzyłam worka Boscha, więc nic nie mogę powiedzieć. Skłąd ma bardzo średni inny niż wyczytałam w internecie :shake: Jak skarmię ten worek, kupię Acanę i porównam co lepiej odpowiada Diunie.

Link to comment
Share on other sites

My mieliśmy z karm które wymieniłaś tylko ACANĘ i BRITA. brit okazał się o niebo lepszy- ma korzystniejszy skład, przystepniejszą cenę, no i chyba jest smaczniejszy, bo to jedyna sucha karma, którą Brutus je ze smakiem a nie z konieczności. także ja polecam Brita.

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gosia>>>;4930287]My mieliśmy z karm które wymieniłaś tylko ACANĘ i BRITA. brit okazał się o niebo lepszy- ma korzystniejszy skład, przystepniejszą cenę, no i chyba jest smaczniejszy, bo to jedyna sucha karma, którą Brutus je ze smakiem a nie z konieczności. także ja polecam Brita.[/quote]Birt ma bardzo zachęcająca cenę. Kociego mi odradzono, podobno śmierdzi spalenizną. A jak psi? A jak wyglądają kupy i sierśc?
Otworzyłam Boscha... To co zwykle-Diuna podeszła do miski liznęła, poszła. Po 5 minutach wqróciła wzięła 2 chrupki i poszła. Michę schowałam może jak zgłodnieje to zje :niewiem: Po się pchałam po wielki wór... Masz babo placek :cool1:

Link to comment
Share on other sites

O tyle ile acana smakuje mojemu psu bardziej to zdecydowanie lepiej czuł się po bricie, po acanie robi małe kupki, ale bardzo często co jest w sumie uciążliwe, no i jakoś tak bardziej aktywny był po bricie, na acanie jest dopiero dwa tygodnie, a już troche utył chociać trzymam się dolnej dawki polecanej przez producenta, na brak ruchu nie może narzekać więc nie wiem o co chodzi ? Ale jak narazie acana to jedyna karma, która jest w przystępnej cenie, a mu smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym kupić worek 15 kg karmy, myślę, że to wydajniejsze:cool3: Nie wiem jednak, jaką wybrać?! Co proponujecie? No niestety, cena to tak do 120zł, ewentualnie 130 zł... Czy jest w takiej cenie te 15 kg, ale dobrej karmy?

Adminie, Modzi, nie kasujcie, nie chodzi mi tu o temat konkretnej karmy, tylko co proponują inni w tej cenie...:roll:

Asti

[COLOR=red]Twój temat został połączony z innym tematem o wyborze karmy. Nie będzie kilku watków na ten temat bo zrobi się bałagan na forum. Polecam też przejrzeć [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6695&highlight=tania]TEN WĄTEK[/url][/COLOR]
MOD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Chciałabym kupić worek 15 kg karmy, myślę, że to wydajniejsze:cool3: Nie wiem jednak, jaką wybrać?! Co proponujecie? No niestety, cena to tak do 120zł, ewentualnie 130 zł... Czy jest w takiej cenie te 15 kg, ale dobrej karmy?
[/quote]

Karma w worku 15 kg na pewno jest wydajniejsza ;) Karmy nad którymi ja się zastanawiałam, a w sumie zastanawiam są właśnie w cenie do 120 zł/15 kg.

ps. Otworzyłam Boscha.... Ani wczoraj ani dzisiaj Diuna nie tknęła. No to mam problem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...