Jump to content
Dogomania

Z KOCHAJĄCEGO DOMU PROSTO DO SCHRONISKA!! Agilitowa sunia ma już dom.


belgunia

Recommended Posts

No więc...
Frika jedzie do nowego domu :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Nowa właścicielka niestety ma problemy z zalogowaniem i dlatego ja to obwieszczam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saba']No więc...
Frika jedzie do nowego domu :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Nowa właścicielka niestety ma problemy z zalogowaniem i dlatego ja to obwieszczam :evil_lol:[/quote]


:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Cieszę się bardzo.

Sabie już o tym pisałam, ale ten domek to dzięki mojej mamie.;)

Moi rodzice są straszymi ludźmi, mieszkaja na totalnym zadupiu bez auta więc zawsze długo się zastanawiam zanim poproszę ich o pomoc. Zrobiłam to do tej pory 3 razy i jeszcze żaden pies do nich nie dojechał. Wszystkie wcześniej znalazły domy :). Normalnie zafunduję mamie jutro jakiś prezent :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Umka']akcja ekspresowa!!!
dziewczyny kotami trzeba sie teraz zajac - jak pisze APSA
szkoda ze sa 12 letnie :( ja moglabym wziasc jedna kotke ale domownicy nie zgodza sie na tak dojrzala...[/quote]

12 lat dla kota, to nie tak dużo. Ja mam 3 koty, w tym 2 starsze 16 lat i 17 lat. Tak więc przed tymi jeszcze ładnych parę lat. W schronie mają bardzo niewielkie szanse na przetrwanie. Koty bardzo szybko popadają tam w depresję i po prostu umierają:(. Porozmawiaj z domownikami może uda CI się ich przekonać. Zawsze możesz powiedzieć, że są młodsze.:evil_lol:

Saba może jak będziecie po Frikę, to uda Wam się czegoś dowiedzieć. Może uda się Wam zrobić im zdjęcia. Nie będę usuwać aukcji Friki, będzie można zamienić ją na koty.

Link to comment
Share on other sites

Ja w tej chwili weszlam na ten watek i juz mialam do swojej znajomej pisac ze jest pies dla niej, a tu juz za pozno. Ale najwazniejsze ze piesek ma nowy domek. Pozdrawiam wszystkie osoby ktore maczaly swoje paluszki w znalezieniu domku dla tak wspanialej suni. Suni i jej nowej rodzince zycze wzajemnej milosci. A dla rodzinki dodatkowe uklony.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale! :multi:
Saba jesteś kochana dziewczynka :lol: :loveu:
Dotarł do mnie SMS gdy nie byłam przy kompie. Wiadomość mnie bardzo uszczęśliwiła! I odetchnęłam z ulgą.

DZIEWCZYNY [SIZE=6][COLOR=red]JESTEŚCIE WIELKIE [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]
Frika napewno będzie znowu szczęśliwa.

Dziekuję Wam za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

przyłanczam sie do pytania APSY. co z kotami? je tez trzeba oglosic jak i Frike, albo znalesc chociaz tymczas...
ja niestety nie moge wziasc takiego kota 12 letniego. niedawno odeszla nasza kotka wiec nikt nie zgodzi sie na kolejne byc moze szybkie rozstanie :(

Link to comment
Share on other sites

co do kociaków, to jest kotka i kotek. Są wysteryzilowane, zaszczepione, odrobaczone itp.
Napewno będą chciały tolerować psy, przecież z Friką razem spały w jednym kenelku.
Saba jak bedziesz w schronisku odbierać Frikę proszę zrób im zdjęcia.
Teraz są już właściwie Święta i nie wpuszczą mnie tam.

Mam nadzieję, ze też dla nich znajdziemy spokojne miejsce.

Pozdrawiam
I jeszcze raz bardzo dizekuję za pomoc przy znalezieniu domku dla Friki.
Saba napewno da z siebie wszystko, abyśmy ja zobacyzli na zawodach i to jeszcze w tym roku :) Liczę na to!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani z hodowli Negrus z Bydgoszczy proponowała domek tymczas dla Friki, znalazła ją na allegro, napisałam jej że już za późno, ale są jeszcze dwa koty. Odpisała że ma już 6 kotów z tym że one biegają samopas, dostają jedzenie i schronienie, na takich samych warunkach mogła by dać naszym kotom domek (raczej tymczasowy). Mieszka przy ruchliwej drodze i ostrzega że może zdarzyć się wypadek, gdyż koty czasami na nią wychodzą.

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Andrzeja bardzo BARDZO dziękuję za pomoc Frice, szczególnie Renatce!
Na wiadomość o tym, że Frika ma nowy dom bardzo się ucieszył, a na to, że będzie trenowała agility ucieszył się jeszce bardziej !
Teraz Andrzej wraca powoli do zdrowia. Czego mu wszyscy życzymy!

Dziewczyny zrobiłyście naprawdę świetną robotę. Frice należało się to.
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...