Jump to content
Dogomania

Z KOCHAJĄCEGO DOMU PROSTO DO SCHRONISKA!! Agilitowa sunia ma już dom.


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='APSA']Belgunia, zmień tytuł wątku na coś bardziej dramatycznego, np.
"z kochającego domu prosto do schroniska" albo "straciła wszystko, kochaną Panią, Pana i dom"
wtedy przynajmniej więcej osób tu zajrzy.
Szkoda suńki :([/quote]
bardzo dobry pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']A ona się dopiero uczy przeszkód, czy już jest zaawansowana?[/quote]

Poziom oceniam na początkujący, ale bardzo optymistycznie zaawansowany. Szybko się uczyła!!!! przeraźliwie szybko, ta sunia naprawdę kocha biegac po torze!
Dopóki Andrzej przychodził z nią umiała już zmiany, strefy ma OK! Zbiegane na max szybkości! Slalom robiła ze smakołykiem lub piłeczką.
To maleńki smaalik wpatrzony w przewodnika gdy jest na torze, nie trzeba jej było zachęcać do biegania.

Ale ponieważ dawno nie była na treningu nie wiem jak z tym teraz jest.
W każdym razie piesek BARDZO OBIECUJĄCY Z PRZYSZŁOŚCIĄ NA TORZE!!!!! TAKICH NAPRAWDĘ JEST MAŁO PSÓW, NAWET TYCH, KTÓRE BIEGAJĄ OD DAWNA. ONA MA PASJĘ!

Link to comment
Share on other sites

Pisze raz jeszcze:
[B]Frika sprytna sunia ok. 2,5 letnia ktora straciła wspaniały domek ze wzgledu na ciezka sytuacje zdrowotna własciciela. Teraz jej swiatem jest schronisko - tam nie mozemy jej pozwolic zgasnac!!!
DOMEK POTRZEBNY OD ZARAZ!
[/B]dziewczyny napiszcie jeszcze mi gdzie jest ten schron - bo chyba niedoczytalam (wstyd)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Umka']Pisze raz jeszcze:
[B]Frika sprytna sunia ok. 2,5 letnia ktora straciła wspaniały domek ze wzgledu na ciezka sytuacje zdrowotna własciciela. Teraz jej swiatem jest schronisko - tam nie mozemy jej pozwolic zgasnac!!![/B]
[B]DOMEK POTRZEBNY OD ZARAZ![/B]
dziewczyny napiszcie jeszcze mi gdzie jest ten schron - bo chyba niedoczytalam (wstyd)[/quote]

We Włocławku, tel. 054 2331730

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Umka']Pisze raz jeszcze:
[B]Frika sprytna sunia ok. 2,5 letnia ktora straciła wspaniały domek ze wzgledu na ciezka sytuacje zdrowotna własciciela. Teraz jej swiatem jest schronisko - tam nie mozemy jej pozwolic zgasnac!!![/B]
[B]DOMEK POTRZEBNY OD ZARAZ![/B]
dziewczyny napiszcie jeszcze mi gdzie jest ten schron - bo chyba niedoczytalam (wstyd)[/quote]

Wykorzystałam ten Twój tekst Umka do podpisu!!!!
Może będzie wiecej zainteresowania wśród chętnych do pracy na torze. Mieliby naprawdę radochę z takiej psinki!!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja nie wiem co z tym banerem. nie umiem prawidłowo go nadpisac
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56217"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2516/banerfrikazq1.jpg[/IMG][/URL]
Baner mozna sobie wpisywac w podpis, przeciez po to jest :)))
przepraszam za jakosc innego nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

Już wkleiłam - świetny banerek. Wielkie dzięki. Andrzej by się wzruszył ...

Saba znalazła ten link. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53582"][FONT=MS Sans Serif][COLOR=#0000ff]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53582[/COLOR][/FONT][/URL]
On też potrzebuje pomocy, ale ma ja już zapewnioną. Natomiast Frika i kotki muszą znaleźć dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...