Jump to content
Dogomania

Rudzia z łochowa odnalazła się


DOSIA_GRECIA

Recommended Posts

Dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RUDZIA zginęła!!!!!!!!!!!!!!!!! już było tak super i miałam dzsiaisj napisać że Rudzia ma już dom dzisiaj miała tam zostać. Była tam od soboty , miała się poznać z suczka rezydentką, nowi opiekunowie byli z nimi na szkoleniu, wszystko układało się super aż tu wczoraj o 22 telefon że Rudzia uciekła, jak zwykle to był moment. Nie chcę się rozpisywać bo mam mało czasu a szukam pomocy. Rudzi wystraszyła się psa który za nią pobiegł uciekła w obroży i z przypięta smyczą :-( szukali jej trzy godziny, jeździli wołali, cała rodzina i nic cimno a to wieś niedaleko las prawdopodobnie tam uciekła. Dzisiaj od rana szukają , rozklejają ogłoszenia. Może macie jakieś sprawdzone metody? zaraz wkleje ogłoszenia. Rudzia ma chip i ma tez lissetke od weta z nr telefonu i nr szczepienia na wściekliznę. kontakt jak na ogłoszeniach lub do mnie 785903200

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234783-POMOCY-!!-Odratowana-RUDZIA-z-Łochowa-ZAGINĘŁA-!!!!!!!!!!!!!/page2[/URL]

Edited by DOSIA_GRECIA
Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot]Na terenie [/FONT][B][COLOR=black][FONT=&quot]TRZCIANEK[/FONT][/COLOR][/B][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]przy granicy z [/FONT][B][COLOR=black][FONT=&quot]KOLONIĄ GÓRA PUŁAWSKA[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=&quot] [/FONT][/COLOR][FONT=&quot]dnia 26.11 ok. godziny 20.00 zaginęła suczka ze zdjęcia.[/FONT] [FONT=&quot]Miała na sobie [B][U]czerwoną obróżkę z białym, świecącym paskiem[/U][/B] oraz [B][U]czarną smycz[/U][/B] długości ok. 1,5 metra! [/FONT] [FONT=&quot]Ruda, krótka sierść, wysoka do kolan, ma długie łapki, jest szczupła. Niedawno wysterylizowana – ma bliznę na brzuszku. Ma też bliznę na prawej przedniej łapce. Ma ok. 2 lata.[/FONT] Może być wystraszona, ponieważ jest suczką przygarniętą z drogi pod Warszawą. Koczowała tam w okolicy lasu i pól – obecnie mogła uciec w takie miejsce, tam może czuć się bezpieczna. Boi się psów, ludzi mniej, ale jest wystraszona. Uciekła spłoszona przez psa.
[FONT=&quot]Jest zaczipowana, NR. CZIPA 616093900043246[/FONT] [FONT=&quot]KONTAKT[/FONT][FONT=&quot]: [B]604 446 770, 600 973 599, 602 783 213[/B][/FONT] [FONT=&quot]ADRES: TRZCIANKI 150, informacje można zostawić też w miejscowym sklepie lub w sklepie w Górze Puławskiej.[/FONT] [FONT=&quot]BARDZO PROSIMY O POMOC![/FONT] [CENTER][CENTER][COLOR=red]!!!!!NA ZNALAZCĘ CZEKA WYSOKA NAGRODA!!!![/COLOR][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOSIA_GRECIA']e. tylko jak to zrobić? myślałam że pod grupą wyświetlają się osoby online a tam są tylko moderatorzy. czy trzeba wszystkich szukać po innych wątkach czy jest na to prostszy sposób?[/QUOTE]

Spróbuje wytłumaczyć:
Jak masz otwarte forum, to nad reklama masz granatowy pasek- po prawej stronie jest okienko wyszukiwarki (ciut wyzej) a na granatowym pasku jest napis "zaawansowane wyszukiwanie". To na ty,m pasku po lewej jest napis "spolecznosc" (po "szybkie menu" i "operacje") . Klikasz w ta "spolecznosc" i rozwija sie pasek , na którym ostatnia jest "lista uzytkowników". Klikasz w nią. Otwiera sie strona, na ktorej malą , niebieska czcionką , po po prawej stronie, nad niebieskim paskiem , koło reklamy jest napis "szukaj uzytkowników". Klkasz. - Pokazuje sie opcja "Szukanie zaawansowane" Klikasz. Otwiera sie strona "Wyszukiwanie uzytkowników". I w miejsce "Lokalizacja" (4 od góry) wpisujesz np. Puławy.

Uffff. Nie umienm tego inaczej wytlumaczyć. Z Puław jest Iv_ . Często sie loguje i myslę , ze pomoze, jesli bedzie mogla.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję ,. udał mi się teraz czekam na odzew, wszyscy mają jakiś znajomych może te osoby znają tam kogoś w okolicy kto chciałby pomóc. A może oni pomogą myślałam o tym żeby przeszukać las. Najbardziej przeraz mnie myśl że ona się tam na ta smycz zaplątała i nie może się ruszyć. :(

Link to comment
Share on other sites

[B]NA SOBOTĘ PLANUJEMY PRZESZUKAĆ LAS, POTRZEBA JAK NAJWIĘCEJ OSÓB !!!!!!!!!! BARDZO PROSIMY JEŻELI KTOŚ MÓGŁBY POMÓC O INFORMACJĘ [IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/823/mapafm.jpg/"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6629/mapafm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/IMG][/B]

TAM GDZIE JEST CZERWONA ŁEZKA Z LITERKA A JEST ZAZNACZONA KOLONIA GÓRA PUŁAWSKA

Link to comment
Share on other sites

A kontaktowaliście się z grupą działającą w puławskim schronisku:
[URL]http://www.przyjaznalapa.pl/kontakt.html[/URL]

Przesłałam informację do paru osób z Puław z forum Szwajcarów, może pomogą albo chociaż roześlą info dalej.
Trzymam kciuki, żeby sunia się znalazła.

Edited by agatka_zagatka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...