Jump to content
Dogomania

Kumpel - już w domu


beka

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś dostałam takiego mail-a. Wiem, że niewiele osób tu zagląda, ale może ...


Newsgroups: pl.regionalne.lublin
Sent: Sunday, January 06, 2008 1:55 PM
Subject: Szczeniaki do oddania

> Dostalem to przesylam dalej , bo zal takich pieskow:
>
> [URL]http://a416.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_fe3698961e4b7883c0ed7cfde8a5629f.jpg[/URL]
>
> Psy sa do oddania za darmo...
> Wlasciel nie jest w stanie ich zatrzymac...
> Dlatego sa do uspienia...jezeli jest ktos zainteresowany?
>
> podaje kontakt do wlasciciela 515294956
>
> Rozeslijcie prosze wsrod znajomych!
>

Link to comment
Share on other sites

Nie wiele dotychczas napisałam o Kumplu, ale co się zabrałam, to :diabloti: :diabloti: :diabloti: mnie trafiali, bo gdzieś to ginęło. Nie mam z Kumplem straszliwych kłopotów, ale dopiero teraz zauważam zmianę w jego zachowaniu. Robi rzeczy, których do tychczas nie robił. Przychodził do miski jak już nałożyłam, ja mogłam być w kuchni, ale lepiej jak nikogo nie było. Kilka dni temu ja mu szykowałam jedzonko, a on łepek trzymał w misce, co mu włożyłam, to od razu zjadał. Miło było patrzeć jak tak szamie. Bawi się też zabawkami. Lubli jak się bawić z nim, ale sam też potrafi wziąć sobie np. piszczącą kanapkę i się nią pobawić. Pewnie się przyzwyczailiśmy do siebie nawzajem, jest już u nas 9 miesięcy i jest coraz fajniej.

Link to comment
Share on other sites

ja zagladam często tylko nieczęsto się odzywam, apsiak ma nietypowa urodęi od razu mnie urzekł,moj pieseczke jest z nami niecale 5 miesięcy a z dnia na dzien robi takie postepy że szok, najbardziej zadziwia mnie jego zdolność przystosowania się do każdych warunków-doszedl do wniosku ze wszedzie jest dobrze byle z panstwem, tak łatwo wtopił się we wspólne mieszkanie z nami, że wydaje mi się że mamy go od zawsze

Link to comment
Share on other sites

Gapiku ,
Biana ma podobnie z jedzeniem - je tylko wtedy kiedy nałożę jej na miskę i podsunę juz z jedzeniem ( ale wogóle to cud że ona je :) )
Nie wiedziałam że z Kumplem też macie jakieś problemy, myślałam że on " normalny " :) my z Bianą pomalutku maleńkimi kroczkami walczymy ze strachami , lękami i jej uprzedzeniami i chyba też jest coraz lepiej :)
Czekam na zdjęcia Kumpla , pozdrawiam i miziaki dla słodziaka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Niestety brak czasu nie pozwala na pstrykanie nowych fotek a tym bardziej na pisanie. Kumpel ma się dobrze, tak myślę. Oto kilka starszych fotek.

[IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2974/20080317071os2.jpg[/IMG]

Pisałam, że wyrzucimy legowisko. Nic z tego. Odkąd zostało wrzucone pod fotel, by zrobić miejsce na choinkę, jest ulubionym miejscem do spania, leżenia i chowania się jak coś przestraszy. Sporadycznie pies leży na fotelu.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...

W końcu i do nas dotarła zima. Dziś Kumpel nareszcie pobawił się w odpowiedniej ilości śniegu, bo dotychczas było tego jak na lekarstwo. A oto kilka fotek - niestety z telefonu, bo jak to mam w zwyczaju, zapominam aparatu jak jest odpowiednia pogoda.

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3859/20090215003ma2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...