Jump to content
Dogomania

Wspaniała Megi już w Domu! :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amadorka']Dziękuję za zaproszenie,śliczna dziewczynka,będę zaglądać.[/QUOTE]

Dziękujemy. Megi to 100% domowy pies. Kiedyś musiała mieć rodzinę, i dach nad głową, dlaczego ktoś miałby się pozbyć tak fantastycznej suczki jaką jest Megi tego nie wiem...
Od ponad dwch lat czekała w schronisku , teraz czeka w domu tymczasowym i sprawuje się tam idealnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']2 lata bez człowieka.......koniec poniewierki teraz jesteś w cudownym DT ale czas na swojego człowieka, pokazuj śliczny pychol Megi :-)[/QUOTE]

Eden masz całkowitą rację, już dość czekania, już dość! Ona też musi mieć swój domek, i z pewnością taki się znajdzie :)

[quote name='monikapf']dziękuje za zaproszenie. Piesek prześliczny,domek też się znajdzie, na pewno.[/QUOTE]

[quote name='Diuna B.']w górę Megi...[/QUOTE]


monikapf , Diuna B, dziękuję za obecność :) Przychodźcie częściej i pomagajcie szukać jej domku! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Dziękuję za zaproszenie ,wszystkie jamnikowate mnie rozwalają,nawet jak są kompletnie niewychowane,jak ten mojego TZ.Jak czytam o takich słodziakach jak Megi- to brzmi jak bajka[/QUOTE]


Pomyśl sobie, ze ja teraz w domu mam świetne porównanie, i uważam , ze życie z Megi to jest cudowna bajka. Mam swoją jamniczkę roczną, skaczacą, biegającą, szalejącą, liżącą , rozrabiającą, wszędzie jej pełno, a Megi, Megi to uroczy spokojny pies. Ma już około 6 lat, i za sobą te wszystkie wariacje. Typowy kanapowiec, najlepiej jej się śpi tam gdzie jest jej człowiek :) Jest niezwykle spokojna, łagodna, i taka do rany przyłóż.

Będziemy szukać dla niej podobnych ludzi, spokojnych, opanowanych, troskliwych, kochających. Megi nadawałaby się nawet dla ludzi bez doświadczenia przy psach. Dla takich początkujących. :) Jest niesamowita, i wiele koło niej nie trzeba robić. W domu zachowuje się już tak , jakby od zawsze go miała.

Nie załatwia się, jeśli zostaje sama, to nie szczeka, nie wyje, nie piszczy. Czeka na mój powrót cichutko jak myszka. To psi skarb, nic dodać nic ująć.




Cień Nadziei
Dobranoc, i Dzień dobry :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...