Jump to content
Dogomania

Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler


Sonka95

Recommended Posts

Dzisiaj dzień psa to pełno promocji w sklepach zoologicznych :cool3: skorzystałam i zrobiłam zakupy już na wyjazd czyli kupiłam suchą karmę , puszki , ciasteczka , przysmaki mięsne :loveu: W sobotę na 100 % wyjeżdżamy i pojedziemy na trochę więcej niż 2 tygodnie :) Już się nie mogę doczekać aż odliczam dni do wyjazdu na wieś :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ana :)']Ahh zazdroszczę wyjazdu, też z chęcią bym się gdzieś wyrwała :)[/QUOTE]

Na ten wyjazd długo czekałam i się cieszę że wypali :loveu:

[quote name='Ty$ka']Eee tam, burczenie to nie konflikty :p.
Owsiki są genialne :loveu:

To widzę korzystacie z promocji :D. Życzę miłego wyjazdu.[/QUOTE]

Z jednej strony się cieszyłam że jeszcze wypłaty czerwcowej nie dostałam bo bym tam chyba wszystko wykupiła :diabloti: na smakołyki to się zdecydować nie mogłam co chwile wymieniałam ale mała ilość kasy trochę stopowała :evil_lol: Dzięki :loveu:

[quote name='rashelek']Nooo wczoraj były takie promocje, że aż miło było iść na zakupy :lol:
Zazdraszczam wyjazdu i życzę cudownego odpoczynku, przywieź dużo zdjęć![/QUOTE]

W dobrym momencie zrobili promocje to akurat na wyjazd wszystko zakupiłam :)
Dzięki :loveu: Przywiozę masę fotek ale będziecie musieli na nie poczekać 2 tygodnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

Jutro idę jeszcze do pracy ale zmieniłam godziny to spokojnie jeszcze się spakuje i na zakupy przed wyjazdem pojadę :D W sobotę rano jedziemy i mam nadzieję , że będzie ładna pogoda to po wypakowaniu podjedziemy nad jeziorko :cool3:
Lipiec super się zapowiada :D 2 tygodnie na wsi potem powrót na 4 dni do Warszawy i wyjazd do Gliwic na dogo zlot :loveu:

Następne foty dodam dopiero po powrocie czyli 21 lipca :lol: Czasami będę zaglądała na dogo przez komórkę i pisała co tam u nas słychać ;)

[IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/1859e864-ea71-4a55-9293-34e55c55bcdd_zps834e9326.jpg?t=1404413653[/IMG]

[IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/7055997c-00af-49ca-90dc-aa9e2193ab9c_zpsfbd96074.jpg?t=1404414377[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)
Tak jak obiecałam odzywam sie ;)
U nas od wczoraj pogoda sie pogorszyła ale to dobrze odpoczywamy od upałów :D
Od przyjazdu było codziennie słonecznie i po 30 stopni.
Jak jest ciepło to jeździmy nad jezioro albo chodzimy nad rzeke a jak chłodniej to robimy wycieczki rowerowe po okolicy :) Dzisiaj był długi spacerek po lasach i łąkach :D
Soni to sie tutaj tak podoba że całe dnie po dworze lata :) Nawet ma tutaj kolege w swoim wieku za płotem z którym codziennie sie bawi :D mam filmik z ich zabawy :) Porobiłam też sporo fotek ale wrzuce je po powrocie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...