Jump to content
Dogomania

MAŁA -mix beagle i teriera znalazła super dom!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

500 udostępnień i nic....
Nikt też nie zamieścił ogłoszenia że ją zgubił.
Czas poprzedniego właściciela się skończył. Jak się jeszcze zgłosi to będzie się musiał gęsto tłumaczyć z nic nie robienia...
Trzeba ruszać z ogłoszeniami i szukać nowego domku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']kochana domek niestety pod wrocławiem ,ale by się kombinowało z transportem :)
Pana znam osobiście ,gdyby tylko się zdecydowali to mała by miała najlepszy dom pod słońcem :)[/QUOTE]

Do tej pory aikowo wyadoptowywała psy na terenie Warszawy i okolic, nie wiem jakie ma zdanie w przypadku Małej...
Tak czy siak, jeśli domek jest taki super to myślę, że pofatygowałby się po psa osobiście... ;) ale na razie nie ma co dywagować nawet na ten temat :)
Dzięki fochu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Do tej pory aikowo wyadoptowywała psy na terenie Warszawy i okolic, nie wiem jakie ma zdanie w przypadku Małej...
Tak czy siak, jeśli domek jest taki super to myślę, że pofatygowałby się po psa osobiście... ;) ale na razie nie ma co dywagować nawet na ten temat :)
Dzięki fochu :)[/QUOTE]

Jeżeli domek jest sprawdzony i opiekunowie będa przygotowani na kreatywność Małej to Wrocław może być brany pod uwagę. :)
Jeżeli się zdecydują będziemy rozmawiać o szczegółach.
Ja jestem co tydzień w Gliwicach więc Małą bym mogła zabrać ze sobą. Te 200 km to już właściciele by musieli się pofatygowć :)

Link to comment
Share on other sites

Rys Małej.

Mała jest ok 1,5 roczną sunią mix bigla z terierem. Waga ok 15 kg. Umaszczenie bigla z pół długą szorstką sierścią.
Przyjazna w stosunku do ludzi, psów i kotów (jak ucieka to pogoni). Delikatna w stosunku do dzieci.
Wielki pieszczoszek i przytulak. Ładuje się na kolanka. Pierwszy raz spotkałam psa który potrafi się tak po ludzku przytulić.
Zachowuje czystość w domu, rozumie siad i poproś. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Na spacerach cały czas cos tropi z nosem przy ziemi ale się pilnuje i bardzo daleko nie odchodzi.
Niestey jest to pies demolka który z nudów zrobi z domu pobojowisko.
Domku którego szukamy, to najchętniej z ciągle obecnym opiekunem który zapewni Małej odpowiednią dawkę ruchu i zadań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']Panstwo którym podrzuciłam małą przygarnęli już jakąś bidę
ale znajdzie się jakiś fajny domek,bo mała cholernie urokliwa jest[/QUOTE]

No trudno, mam nadzieje, że ktoś się Małą zainteresuje :) W sumie to jestem pewna, bo cholernica jest przepiękna i przesłodka:loveu: Niesamowicie wygląda jak wskakuje na aikowego TZa i się do niego przytula ;) Jest bardzo przyjazna do innych psiaków, chociaż z początku nie przypadła Szirce do gustu, ale potem razem się bawiły.
Małą można spokojnie polecać do domu z dziećmi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...