Jump to content
Dogomania

Park dla psa!


lady_m

Recommended Posts

[quote name='jaszczurka']mieszkancy nie majacy psow zaczna sie burzyc. [/quote]

:-( [COLOR=navy]Łatwiej jest postawić [B]zakaz wprowadzania psów do parku, [/B]niż coś zrobić dla czworonogów.[/COLOR]

[quote] Lepiej podsuwac im do przemyslenia jakies nieuzytki, niezagospodarowane laczki itp[/quote]

[COLOR=navy]Jeśli teren jest dobrze zagospodarowany, to czemu nie spróbować?[/COLOR]

[COLOR=#000080]Może sami podsuną wariant - B.;) [/COLOR]

[COLOR=#000080]/ niepoprawna optymistka/:) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Używajmy lepiej określenia park dla ludzi z psami lub dla psiarzy bo określenie "dla psów" wzburzy niejedną krew w żyle:cool1: :eviltong:
PM w wawie mają nieoficjalne miejsce gdzie chadza wielu psiarzy i miło byłoby gdyby zalegalizować przebywanie tam psów. W przeważającej większości właściciele tych psiaków bardzo pilnują swoich pupili i dla innych spacerowiczów wydaje mi się jest to też dobre rozwiązanie, takie odizolowanie . Właściwie ja tak robię.. ponieważ w parku po alejkach chodzi w ładny wolny dzień dużo ludzi to idziemy na smyczy a na samych PM już na psiej łączce Fiśka biega z kolegami i koleżankami.
I jak wracamy ( znów przez park) to nawet jej nie chce się już specjanie brykać i idzie grzeczniutko na smyczce.
Marzy mi się żebym nie musiała nerwowo się rozglądać i liczyć na to czy strażnik będzie miał dobry czy zły humor....
Chętnie podpiszę taką petycję:multi:

Link to comment
Share on other sites

cześć!!!
bardzo mnie zaciekawił temat o PSICH PARKACH.
w moim mieście niestety nie ma takich możliwości , trzeba byłoby się modlić aby takie coś powstało.
Mieszkam w Katowicach. w dosyć spokojnym miejscu, ale jak widać nikt nie pomyślał o naszych słodkich pupilach które też chciałyby mieć dla siebie miejsce. [url]http://www.thedailyneopets.com/eggs/images/eggs/009.jpg[/url]
PoZdRo:-( :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...