Jump to content
Dogomania

Bratyslawa - DUODANUBE 2 x CACIB - 2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś już kiedyś płacił za wystawę na Słowacji przekazem pocztowym zagranicznym?
Pytam,ponieważ ja tak zapłaciłam za tegoroczną Duodanube .Przekaz zrobiłam 26.06 ale jeszcze do dziś Słowacy nie otrzymali tych Eurasów:shake: zaczynam się już denerwować i marwić zarazem...:mad: :razz: Odbiorcą zrobiłam kinologicką jednotę ,więc teoretycznie listonosz powinien kasę przynieść na Stefanikową 10 i oddać tej osobie ,która odbiera pocztę.

Link to comment
Share on other sites

ja tak placilam 2 lata temu, tez na SKJ wysylalam, do zgloszenia dolaczylam ksero tego swistka ktory dostalam na poczcie i nie bylo problemow
placilas 2 tyg temu, taki przekaz teoretycznie powinien isc ddo 10 dni ale roznie to bywa
PS slowacy dostana korony a nie EUR

Link to comment
Share on other sites

A ja się wyleczyłam z przesyłania pieniędzy Słowakom przez naszą pocztę.
W ubiegłym roku zapłaciłam na dwa miesiące przed wystawą a na wystawie okazało się, że mam jeszcze raz zapłacić.

Jedną z tych kwot odzyskuję już 7-my miesiąc. (okazało się, że jednak pieniądze doszły).

Tak więc w tym roku płacę na wystawach.

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony pocieszyłaś mnie Elitesse,a z drugiej dobiła mnie Alojzyna :cool3: Jutro gnam na pocztę dowiedzieć się, gdzie w tej chwili przebywają moje pieniążki.Mam nadzieję ,że za chwilę zjawią się w Kynologickiej Jedn.,ale jak mawiają -nadzieja jest matką ...fiu,fiu ,fiu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziś złożyłam na poczcie reklamację:mad: przepisowo mają 2 m-ce na wyjaśnienie całej sprawy i odnalezienie forsy ,która na dzień dzisiejszy się zmaterializowała.Uruchomiam także znajomą ze Słowacji ,która ma pomóc w odnalezieniu zguby.A może to tylko opóżnienie....i nie potrzebne to całe zamieszanie.Zobaczymy.W każdym razie będę relacjonowała na bieżąco.I rada dla wszystkich -wpłacajcie na konto lub na miejscu ,żeby potem niepotrzebnie się nie denerwować.
Dodam ,że szczęściara to ze mnie nie jest.Jest to pierwsza reklamacja od dwóch lat zgłoszona do odziałau nr 9 w Warszawie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Dziś złożyłam na poczcie reklamację:mad: przepisowo mają 2 m-ce na wyjaśnienie całej sprawy i odnalezienie forsy [/quote]
Jedna z moich reklamacji (po wielu interwencjach) została załatwiona dokładnie po 9 miesiącach. Już na koniec zrobiłam awanturę, że w tym czasie można było pójść na piechotę do Bratysławy, żeby wszystko wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

Okazało się, że pieniądze dotarły do adresatów jeszcze na miesiąc przed wystawami (chodzi o wystawę międzynarodową w Nitrze i klubową). Tyle tylko, że oni ich "nie widzieli".

Przekaz na międzynarodową był kierowany na konto SKJ natomiast na klubową na adres organizatorki (bez numeru konta).

Słowacy nie są zbyt skorzy do oddawania pieniędzy. Zamiast oddać, przekazali te pieniądze (z międzynarodowej) na opłatę mojej kolejnej wystawy na Słowacji.

Pieniędzy za klubówkę nie odzyskałam do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm,na razie ich codziennie bombarduję telefonami i e-mailami.We wtorek Viera będzie w Bratyslavie i zobaczy w czym tkwi problem.Masz rację Alojzyna ,że Słowacy "nie widzą".Do każdego e-maila (w sumie już kilka poszło) załączam skan potwierdzenia zapłaty.A jak dzwonię i pytam czy wydrukowali i sprawdzili na poczcie nie wiedzą o co chodzi:crazyeye: .Probem też w tym ,że oni tylko raz w tygodniu chodzą na pocztę,żeby odebrać przesyłki,listy itd:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Kto nie ma jeszcze zarezerwowanego noclegu, to polecam hotel [URL]http://www.horskyhotel-eva.sk/[/URL]

Svätý Jur jest tuż pod Bratysławą - świetny dojazd, niedrogo a czysto. No i jest gdzie wyjść z psami na spacer[/quote]
Hej
Czy masz jeszcze jakies inne namiary na noclegi w Bratysławie lub niedaleko? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka5']Jest juz lista zgłoszonych psów

[URL]http://www.skj.sk/duo_07/rk_18_07.doc[/URL] na 18/08

[URL]http://www.skj.sk/duo_07/rk_19_07.doc[/URL] na 19/08[/quote]

Czy ktoś w tym wykazie ras widzi cos takiego jak "poľský durič" ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Oooo bozsze załamałam się 1 dnia 63 staffików 2 dnia 54...chyba zwariowałam, że się tam zgłosiłam:evil_lol::evil_lol:

Będzie ubaw po pachy:razz:[/quote]

mam to samo :evil_lol: 40 moze zmienimy kierunek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...