Jump to content
Dogomania

Pilnie dt dla suni ze szczeniaczkami!!!!!


Emilka06

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepaszam Was ale maiłąm trudności z dostępem do neta i przez tydziń nie było mnie w Wawie.

Godzinę temu wróciłam od uni. Nadal jest w tym miejscu.... Na klatkę nie możemy narazie liczyć. Szczeniaków znowu nie słyszałam a to już ponad 6 tyg i zaczynam wątpić czy jeszcze żyją. Suka codziennie z tego co zobaczyłam jest suto dokarmiana więc nie ma szans żeby sama wyszła a Pani, która jej to jedzenie zanosi nie słucha moich rad i :wie lepiej" bo na wsi psy mają jeszcze gorsze warunki i jest ok, ważne żeby jedzenie miała i niech całą zimę siedzi w tej norze.... Ręce m już opadają, nie wiem co robić, jestem z tym sama i już nie mam pomsłów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wasiwo']zadzwoń tutaj: Fundacja Centrum Pomocy Zwierzętom- TRIP
[URL="http://www.cpz.org.pl"]www.cpz.org.pl[/URL]

[B]Adres kliniki weterynaryjnej:[/B]
ul. Szaserów 38
04-306 Warszawa
tel: +4822 610 65 42
kom. 537 495 113
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[B]Adres biura fundacji:[/B]
ul. Ogrodowa 49a lok 2
00-876 Warszawa
tel: +4822 890 97 80
kom. +48 535 225 110
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE

Kontaktowalaś się z nimi?

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, czy może skombinować długiego kija, na którego końcu po prostu przymocować telefon z włączoną kamerką?

Ja właśnie otrzymałam telefon z prośbą o pomoc dla suki a'la ON-ki, która się oszczeniła na opuszczonej działce przy Płońsku gdzie nikogo nie ma :-(.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie dzisiaj ok 12stej będzie przeprowadzona akcja wyciągania rodzinki!!!!! Straż Miejska razem z dziewczynami z Fundacji będą łapać mamę i szczeniaki. PILNIE SZUKAMY DT NA KILKA DNI DLA MAMY I MALUCHÓW!!!!

Dzisiaj zostaną zawiezione do kliniki na badania i jutro będziemy musieli je odebrać. DT, który jakiś czas temu się zgłosił niestety zrezygnował. Dla mamy i maluchów mamy DS za jakiś czas i chodzi tylko o "przetrzymanie" rodzinki pod skrzydłami Fundacji.

Jeżeli okaże się że maluchów nie ma lub nie żyją ( taki scenariusz też może być ) wtedy szukamy DT dla samej mamy.

Ok 14stej będę wiedziała jak udała się akcja i jakie są jej wyniki.

Dziewczyny - na kilka dni - DT z Warszawy!!!!! Jutro muszą być odebrane z kliniki!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zastępczyni komendanta SM weszła tam z chwytakiem ale nie dosięgła suki.... Za tydzień akcja z klatką-pułapką. Od środy nie karmimy suki i w piątek wstawiamy klatkę. Mamy tydzień na znalezienie jej DT. Po odłowieniu matki będziemy codziennie sprawdzać czy wychodzą szczeniaki do jedzenia i wyłapywać. Kurde to najtrudniejsza akcja w jakiej brałam udział!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emilka06']Zastępczyni komendanta SM weszła tam z chwytakiem ale nie dosięgła suki.... Za tydzień akcja z klatką-pułapką. Od środy nie karmimy suki i w piątek wstawiamy klatkę. Mamy tydzień na znalezienie jej DT. Po odłowieniu matki będziemy codziennie sprawdzać czy wychodzą szczeniaki do jedzenia i wyłapywać. Kurde to najtrudniejsza akcja w jakiej brałam udział!!!![/QUOTE]


SM przyjedzie z klatka ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutro sunia miała być łapana na klatkę.... Miała ale od wczoraj jej nie ma w tym miejscu gdzie spędziła tyle czasu....
Świadkowie ( ochrona ) mówią, że wieczorem wyszła ze szczeniakami, sztuk 3 i dzisiaj nie wróciła jeszcze... Jutro idziemy jej szukać w okolicy i rozwieszać ogłoszenia.


p.s. Właśnie dostałam info, że sunia wróciła! Jutro o 19stej łapanka na klatkę.....

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie tak, ale to, że wróciła wiemy po tym, ze wieczorem było widać jej oczy w tym tunelu. Dzisiaj o 19stej okaże się czy jest sama czy z małymi. Nadal nie mamy niestety gdzie na kilka dni umieścić suni po odebraniu z kliniki. Szczeniaki można już rozdzielić i dla nich DT łatwiej będzie znaleść ale musimy wiedzieć ile ich jest narazie. Ale sunię przez kilka dni trzeba przetrzymać i poznać zanim trafi do DS a mamy już chętny, który na nią czeka ale nie mamy gdzie jej "sprawdzić".....

Edited by Emilka06
Link to comment
Share on other sites

Suki wczoraj nie było. Wyprowadziła szczeniaki kiedy zaczęły już wychodzić bo tam sporo osób się kręci i dla bezpieczeństwa ukryła je gdzieś. Wiemy, że w nocy tam przychodzi jeść bo są ślady ale mimo czekania wczoraj ok 2godz nie pojawiła się. Zaraz idę sprawdzić czy zostawione wczoraj jedzenie jest zjedzone. Prawdopodobnie wyprowadziła szczeniaki do lasu, wykopała jakąś norę i jedyna szansa to śledzenie jej kiedy przyjdzie w nocy po pożywienie... Jeżeli dzisiaj w nocy jej tam nie było to znaczy, że znalazła "żywiciela" w nowym miejscu i wtedy zostają już tylko ogłoszenia....

Link to comment
Share on other sites

No więc wiemy, że napewno sunia wraca w nocy na jedzenie. Narazie. W ciągu dnia jej tam nie ma więc na 100% wyprowadziła i ukryła gdzieś szczeniaki. W okolicach Centrum Onkologi jest las Kabacki i tam najpewniej wykopała im norę. Jedyny sposób teraz żeby je odnaleść to śledzić matkę co łączy się z wielogodzinnym siedzeniem od wieczora od ok 20stej do momentu jej przyjścia na jedzenie. Myślałam, że trudniej już być nie może.....

Link to comment
Share on other sites

Może trzeba porobić jednak ogłoszenia? Tu dużo psiarzy, chodzą do lasu, na pewno zwróciliby uwagę na obcego psa. W tej okolicy raczej nie widuje się bezdomnych psów. Wiesz Emilko, tam z tyłu, za Instytutem Hematologii są takie chaszcze, może tam najpierw poszukać? Bo do lasu Kabackiego to jednak kawałek jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...