Jump to content
Dogomania

DINA już w Domu Stałym!!


monika&karol

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam :) Jestem już po wizycie PA :) Wypadła bardzo dobrze. Pani bardzo miła, decyzja o psie jest przemyślana. Nie mieli nigdy psów, ale mają kontakt z psem mamy i siostry. Mąż w domu rodzinnym miał psa. W domu jest dwuletnie dziecko. Pani ni pracuje, ale zamierza wrócić do pracy. Pod jej nieobecność pies byłby sam, ale wyprowadzać ją w tym czasie będzie mama albo brat Pani. Wybrano już nawet miejsce na psie legowisko, kupiony smycz, obrożę itp. Mówiłam by nie karmić karmami z supermarketu. Miejsce do spacerowania z psem mają super, niedaleko jezioro, brak ruchu ulicznego. Pani również zadawała mi pytania na temat kąpania psa, odrobaczania, obcinania pazurów. Mówiłam Pani, by się zarejestrowała na forum, ma to zrobić. Weterynarza mają piętro niżej. Uprzedziłam, że w razie choroby Diny weterynarz jest drogi, są na to przygotowani. Moim zdaniem można powierzyć im psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Monika jak z transportem?[/QUOTE]

Trzeba coś kombinować. Fundacja ma na koncie około 55 zł nie wiele ale zawsze coś ;)
Pewnie wieczorem zrobię jakiś bazarek żeby zebrać jakąś sumkę na transport.

[quote name='Izabela124.']Cieszę się razem z wami :smile: Zawsze jak będzie taka potrzeba będę mogła Dinę odwiedzić :smile:[/QUOTE]
Chętnie Cię wykorzystamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Monika, w bazarku wiecej osob wzieloby udzial gdyby bylo wiadomo ile trzeba uzbierac - i odliczac do chwili jak juz uzbieramy cala sumke :multi:[/QUOTE]

Ok ;) zmienię to :lol:

Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani, czekają na Dinkę. Prosiła o jej wymiary szyjki bo chce jej zakupić komplecik spacerowy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...