Jump to content
Dogomania

Maleńka Bubulinka urodzona w schronisku , już szczęśliwa w swoim domku :)


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko że znajoma nie jest z Krakowa, a jest naprawdę świetnym domkiem dla maleństwa, miała kiedyś taką podobną sunieczkę - ma teraz jednego psa - łagodnego olbrzyma, z którym jeździ na wystawy, dba o niego - jest wspaniały, zadbany, maleńka miałaby u niej świetny domek
miała dzwonić - nie wiem czy udało się porozmawiać

Link to comment
Share on other sites

Jutro cos napiszę , bo dziś całkiem czasu brakło . Bubulinka już chrapie , zjadła dziś rachunek za gaz:cool3: Widziała , kochana , jak ten rachunek czytałam z krzywą miną i zjadła , żeby mi się mina wyprostowała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Patia, uważaj na te szeleczki, kupiłam takie wszystkim ligociakom bo nie było mojego ulubionego patentu - trusi zajmuje 30 sekund wyskoczenie z nich - wystarczy że się cofnie i razem z nogami wychodzi. wczoraj z weszka fiprexowałyśmy i odrobaczałysmy całe stado w hotelu, trusie przypiełyśmy do ogrodzenia żeby nie uciekła a tu chwilka i trusia wyjada pasztet przeznaczony do tabletek na odrobaczanie...

Link to comment
Share on other sites

Kiwi , ja się właśnie strasznie boję o to , że Bubcia zwieje . Dlatego też marzę dla niej o domku z porządnie ogrodzonym ogrodem , gdzie bedzie miała czas przyzwyczaić sie do nowych opiekunów równocześnie cwiczac chodzenie na smyczy i załatwianie się na zewnatrz w ogrodzie , bez konieczności wychodzenia poza ogrodzenie.
U mnie jest bardzo spokojna i cicha okolica , nie wyobrazam sobie Bubci w centrum miasta , pomiedzy blokami , gdzie jest mnóstwo ludzi i samochodów , ona się tam nigdy nie wysiusia i bedzie przerażona.

Link to comment
Share on other sites

ja też ostrzegam przed takimi szeleczkami, kupiłam 2 sztuki takie do schroniska i nadają sie tylko dla mega spokojnych piesków bo inne z nich momentalnie wyłażą. To niebezpieczne. Lepsze są te z z osobną pentelką na szyjke i osobną na brzuszek.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz będę ich szukać. Mam nadzieję ,że je rozpoznam , do czasu zakupienia takowych , nie wyjdę z sunią za ogrodzenie , choć ona nie wyrywa się z szeleczek ale zawsze jest niebezpieczeństwo , ze ją coś przestraszy.

Dzięki , dziewczyny!

Bubia skręca się z radości jak precelek gdy się do niej czule przemawia , rano w kuchi ona , Rudolf ( kot ) i Duduś kombinowały jak tu dostać jakiś smakołyk. Teraz grusia nasza śpi z Maksiem koło mnie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

gisela - poczekaj na kontakt patii..
ona często nie moze wejsć na watek bo ma prace oraz całe stadko psiaków... ale na pewno sie z tobą skontaktuje:lol:

czy jestes z okolic krakowa?
bo patia preferuje raczej bliskie odległosci z racji mozliwosci pomocy poadopcyjnej i ew. kontroli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...