Jump to content
Dogomania

MELMAN czeka na swój wymarzony dom...


DariNka

Recommended Posts

Fajnie :) Pomoc się przyda.
Gratuluję córeczki! :) Też mam małą księżniczkę w domu, ale na szczęście jest spokojna, ma już 8,5 m. i mąż mi pomaga. Mam nadzieję, że Twoja też się uspokoi ;) Ucałuj ją od cioteczki! :*
Ja za ogłoszenia jutro się wezmę bo dzisiaj już odpadam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DariNka']Fajnie :) Pomoc się przyda.
Gratuluję córeczki! :) Też mam małą księżniczkę w domu, ale na szczęście jest spokojna, ma już 8,5 m. i mąż mi pomaga. Mam nadzieję, że Twoja też się uspokoi ;) Ucałuj ją od cioteczki! :*
Ja za ogłoszenia jutro się wezmę bo dzisiaj już odpadam...[/QUOTE]

kochana ja wykupię pakiecik dla Melmana, a Ty podeślesz tekścik i zdjęcia ( a ich jest dużo i na każdym Melman wygląda świetnie i zachęcająco)??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='zakonna']on ma ogłoszenia czy coś mu zmontować?[/QUOTE]
jak miał to pewnie już wygasły lub są gdzieś na szarym końcu, ja jak znajdę chwilkę, to mu wyróżnię gumtree, tylko nie wiem czy ten tel. co był podawany do ogłoszeń jest jeszcze aktualny, bo dziewczyna która założyła Mu wątek jest niestety na razie zabanowana;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej ja się skontaktowałam z założycielką wątku, powiedziała że wszystkie dane do ogłoszeń aktualne i podała link do jego nowych zdjęć
[URL]http://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Melman399385BoksNr25OpiekunDariaNowakowska[/URL]
Asiunia, zrobisz mu ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakonna']hej ja się skontaktowałam z założycielką wątku, powiedziała że wszystkie dane do ogłoszeń aktualne i podała link do jego nowych zdjęć
[URL]http://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Melman399385BoksNr25OpiekunDariaNowakowska[/URL]
Asiunia, zrobisz mu ogłoszenia?[/QUOTE]
nie sama nie zrobię, bo nie dałabym rady czasowo, za to wykupię pakiecik i jedno sama mogę zrobić na gumtree, żebym mogła je wyróżnić, w takim razie podam dane z pierwszego postu; tylko szkoda, że mi na smsa założycielka wątku nie odpowiedziała:(

Link to comment
Share on other sites

założycielka wątku jest zbanowana, ale tekst może być taki jak w pierwszym poście, dane do ogłoszeń też w pierwszym poście, zdjęcia do wyboru pod linkiem
[URL]http://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Melman399385BoksNr25OpiekunDariaNowakowska[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...