Jump to content
Dogomania

MŁODA SUNIA SZUKA DT lub DS -SPRAWA PILNA!


goskawal

Recommended Posts

[B]młoda suczka znaleziona w okolicach Swarzędza
szuka kontaktu z człowiekiem,spokojna, łagodna, wystraszona sunia potrzebuje Waszej pomocy.

szukamy dla niej bardzo pilnie domu tymczasowego lub stałego, sprawa jest o tyle pilna, że może trafić do schroniska, gdzie juz jej nie bedziemy mogli pomóc.
prosze -pomóżcie nam ja uratowć!!![/B]
[B]

[IMG]http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/52777539_1_644x461_znaleziona-suczka-szuka-domu-poznan.jpg[/IMG]

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jaka to jest mieszanka,czy bokserowata czy mieszanka ze staffordem? Ach jaka ta psineczka jest wystraszona ,jaka jest biedna.Teraz przychodza zimne wilgotne din i noce,a ona nie ma odpowiedniej sierci zeby przebywac na dworze,moze sie szybko przeziebic.
Do jakie schroniska miala by trafic?
Czy ten sznaucerowaty ze Swarzedza jest w DT?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaczyna coś się dziać Może uda sie wyciągnąć Suńkę. Do wczoraj była sama w przechowalni dziś jadę ją zobaczyć i porobię zdjęcia. A sunia w prezencie niedzielnym będzie miała spacer.

Nic na razie wiecej nie napiszę by nie zapeszyć. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Nie mamy - byłam tam wieczorem więc nie dało rady zrobić fajnych zdjęć. :(

Ale wyciągnęłam ją z kojca by troche bliżej poznać panienkę. Jestem nią oczarowana Mimo ciemnicy, i obcych ludzi zdała egzamin na medal. To pies kt kocha ludzi ponad wszystko

Pilnie szukamy dla niej dt lub ds Za chwilę nie będziemy mogli jej chronić. I będzie z wielu zrozpaczonych schroniskowych psiaków!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ojej nie dajecie jej do schroniska ,tam zniknie miedzy masa psow.Ona sie nie przebije w tej masie zywych zwierzat.za duza jest konkurencja.
zdjecia i opis sa potrzebne wg.schematu
Imie,rasa,wiek,cm do grzbietu,kastrowana czy nie,szczepiona czy nie,do kogo sie nadaje,jak reaguje na koty ,jak reaguje na inne psy,suczki,czy umie chodzic na smyczy,itd

Link to comment
Share on other sites

Tosia, w typie amstafa, najwyzej rok, nie steryliyowana, nie mamy wiedzy czy byla szczepiona, jest zywym radosnym bardzo kontaktowym psem, umie chodzic na smyczy, ok do psow

W przechowalni jest drugi pies!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tosia ma coraz mniej szans!!! Pilnie szukamy dla niej chocby dt!

My bierzemy na siebie wysteryliyowanie Tosi

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/208007-Jason-%E2%80%93-juz-w-domu!!!-Rozliczenie-hotelu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/208007-Jason-%E2%80%93-juz-w-domu!!!-Rozliczenie-hotelu[/URL]

Mam wielką prośbę do psiarzy którzy wpłacili pieniążki na Nesa. Teraz to już się zrobiła kasa na psy schroniskowe swarzędza. Nes dawno w domu, więc nie potrzebuje wsparcia, Jason troche skorzystał też, ale jeszcze co nieco zostało. Czekało długo na potrzebujących i myślę że nie ma co by nadal leżały. Niech służą psiakom - teraz jest Toska w potrzebie,
Czy możemy przeznaczyć te pieniążki na nią?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...