Jump to content
Dogomania

Barry..... już w nowym domu:), szczęśliwy i rozliczony:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='piescofajnyjest']a co to jest, to male czarne, co go tak maltretuja?????;)[/QUOTE]
mała sunia pyrtolina.... nie zdążyłam jej nawet wątku założyc... Balbinka zrobiła jej ogłoszenia i już się rodzina odezwała z chęcią adopcji, więc ta mała pojechała prosto do Ds:) nazywa się Tapika... mieszkała u Karmelki z Meggi i Albertem....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam nadzieje że on szybko znajdzie domek... wtedy na jego miejsce mógłby jechać inny psiak... sąsiad Balbiny z nim pracuje, chciałby go adoptować ale dużo pracuje i może może sobie pozwolić na psiaka na stałe... wieczorami ćwiczy z Albercikiem i postępy już są;)

Link to comment
Share on other sites

matuniu...my tak cały czas Albert Albert...a zapomniałam o Barrym......ale ze mnie ciotka beznadziejna.... a biedny Baryczek w kojcu......
przelewam za Barrego dt do końca listopada.... muszę mu jeszcze ogłoszenia odnowić bo tamte to pewnie już wyszły.... miałam tel o niego ale Pani miała się zastanowic i oddzwonić i tydzień minął i cicho ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']zakończył się bazarek smaczkowy na chłopców naszych... Dagusia uzbierała na nim 1020.08 zł i ta kasa zasila konto chłopaków...
na zakup smaczków wyłożyłam swoje pieniądze.. w kwocie 330,33, ale warto było bo kwota się potroiła...
Dzięki Ci dago kochana za ten bazar....[/QUOTE]

rany julek...ale mnie sie darzy ostatnio:) dzieki Balbinie juz nie jestem w plecy tę wyłożona na smaczki kwotę:)

wszystko popłacone a na koncie Barrego jeszcze 117 zł zostało:) dawno nie miałam zadnego psa na plusie;P

myślę nad kastracją Barrego... ale wtedy albo do domowego dt albo wykupić ogrzewany kojec...ale nie pytajcie nawte ile on kosztuje....
Karmelka zawalona chłopakami, wariat Barry jej tam narobi kwasu... on zaczepia inne psiaki.... ech... a szkoda bo u niej tylko 30 zł drożej niz w tym kojcu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...