Jump to content
Dogomania

Dinuś..przegrał walkę z nowotworem kości.Nie ma Go już z nami.Nigdy nie zapomnimy[*]


Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caryca26']Wiekowym psiakom jest najciężej w schronisku. Dobrze , że Dino ma wątek na dogo bo dzięki dogomanii nasz 14-sto letni Murzyn znalazł cudowny dom a więc cuda się zdarzają. Trzymam mocno kciuki za Dina![/QUOTE]

Na prawdę 14 letni psiak przez dogo znalazł domek?! Mam nadzieję, że Dinusiowi też się uda pomóc... że nie będzie za późno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumka1990']Na prawdę 14 letni psiak przez dogo znalazł domek?! Mam nadzieję, że Dinusiowi też się uda pomóc... że nie będzie za późno...[/QUOTE]

Naprawdę znalazł taki wspaniały domek i to w chwili kiedy już miał uzbierane deklaracje na hotelik. Tak więc trzeba wierzyć w cuda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']czyzby domer z fejsa czy z ogloszen
???[/QUOTE]

Typowo przez stronę internetową użytkownika dogomanii , który go dostrzegł i zamieścił tam ogłoszenie:)
Zresztą zobaczcie na wątku :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222533-Murzyn-po-latach-pracy-na-etacie-stróża-trafił-do-schronu-Adoptowany!!!!/page21[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Typowo przez stronę internetową użytkownika dogomanii , który go dostrzegł i zamieścił tam ogłoszenie:)
Zresztą zobaczcie na wątku :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222533-Murzyn-po-latach-pracy-na-etacie-stróża-trafił-do-schronu-Adoptowany!!!!/page21[/url][/QUOTE]

Jutro poczytam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumka1990']Dziękuję bardzo :) TO psiak z tego samego schronisko co Amant :) Teraz myślę nad przeniesieniem Go na geriatrię... oby nie![/QUOTE]

no właśnie zobaczyłam na wątku sambo_os1 i tak przeszło mi przez myśl, że dziadzio właśnie z tego samego nieszczęsnego schroniska co Amant i Sarunia.

Trzymaj się piesiu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...