Jump to content
Dogomania

AMELKA - ANTYLOPA ŚWIĘTOKRZYSKA z leśnej głuszy została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]DIZEL ZAPRASZA - wyrzucony z samochodu BISZKOPTOWY SZCZYL[/B][/SIZE][/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232392-DIZEL-9-tyg-SZCZYL-wyrzucony-z-SAMOCHODU-%C5%9ALICZNY-BISZKOPT-do-wzi%C4%99cia-%21?p=19684215#post19684215"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232392-DIZEL-9-tyg-SZCZYL-wyrzucony-z-SAMOCHODU-%C5%9ALICZNY-BISZKOPT-do-wzi%C4%99cia-!?p=19684215#post19684215[/URL]

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8703/beznazwy1ky.jpg[/IMG]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Piszę sama do siebie, ale wytrwała jestem.

Więc Amelka ma dom, wybralismy dla niej opcję nr 2 gdzie będzie członkiem rodziny, a nie tylko psem i w razie problemów jej byt byłby mocno niepewny. Tu mieszkanie 3 pokojowe, dorośli stabilni zawodowo ludzie, świadomi, z doświadczeniem. W niedzielę wyjazd :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Piszę sama do siebie, ale wytrwała jestem.

Więc Amelka ma dom, wybralismy dla niej opcję nr 2 gdzie będzie członkiem rodziny, a nie tylko psem i w razie problemów jej byt byłby mocno niepewny. Tu mieszkanie 3 pokojowe, dorośli stabilni zawodowo ludzie, świadomi, z doświadczeniem. [B]W niedzielę wyjazd [/B]:)[/QUOTE]



Hurrra! To pocieszające, że Twoje odbieranie telefonów w okolicach godziny 22 nie było daremne ;)
[B]
[COLOR=#ffffff]Ten Tomasz to ma jednak anielską ci[/COLOR][/B][COLOR=#ffffff][B]erpliwość do swojej żonki [/B][/COLOR]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Elizko, nie piszesz sama do siebie:shake: Jestem wierną czytelniczką Twoich postów, tylko nie zawsze się ujawniam:eviltong:. Muszę jednak napisać, że zły wpływ na ludzi wywierasz:diabloti: Wiadomo, kto z kim przestaje, takim się staje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zgubny wpływ Elizy na mnie osobiście, przejawił się w tym, że wczoraj łapałam na cmentarzu:crazyeye: szczenną sunię:-( Udało się. :multi: Dziś z Muufinką zaniosłyśmy ją na sterylkę aborcyjną. Sunia spora, w ogóle nie zna smyczy, więc niosłyśmy ją w takiej torbie do noszenia dzieci:shake: Póżniej Muufinka napisze więcej, na kieleckim wątku i wrzuci foty, bo ja nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Ciesze się bardzo z Amelkowego błyskawicznego domku:), Eliza, jak Ty to robisz:roll:.
Gdybys miała jeszcze jakies telefony o Amelke, to mamy takie sunki ok.5 mies. , które będa takie średnio większe:).[/QUOTE]

Niestety erko czarodziej ze mnie żaden, bo Surykatki już tyle siedzą i cisza, chyba muszę jechać do Ulki i im foty zrobić po swojemu - może się odczarują :) Lista ogloszeń na I stronie i działa - żadna tajemnica.

Daj mi fotki tych suniek, bo telefon mi dzwonił również dziś. I proszę nie wydawajcie suni od Roszpunki na Chełmońskiego, zasługuje na lepszy dom.

Link to comment
Share on other sites

Amelka od wczoraj w domu. Państwo zachwyceni. Sunia ideał, kochana, otwarta, kontaktowa, kocha cały świat. W samochodzie ideał, ruch miejski jej nie przeraża, na smyczy chodzi wspaniale, była z nimi wczoraj w odwiedzinach u rodziców i na kawie w mieście - maniery ma nienaganne :) Są nią zachwyceni. Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Amelka od wczoraj w domu. Państwo zachwyceni. Sunia ideał, kochana, otwarta, kontaktowa, kocha cały świat. W samochodzie ideał, ruch miejski jej nie przeraża, na smyczy chodzi wspaniale, była z nimi wczoraj w odwiedzinach u rodziców i [B]na kawie w mieście[/B] - maniery ma nienaganne :) Są nią zachwyceni. Oby tak dalej.[/QUOTE]

Amelka była na kawie w mieście ;) no, no, no :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Niesamowite, skąd nieraz w tych wiejskich burkach tyle mądrości życiowej i obycia? :)
Trzymam kciuki za dalsze szczęśliwe życie Amelki i jej rodziny :)[/QUOTE]

Lwmoniada, chyba powinnaś odszczekać, to, co napisałaś.:diabloti: Amelka to wytworna dama jest:loveu: Do zdjęć pozowała jak prawdziwa modelka:lol: a Ty takie teksty....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Lwmoniada, chyba powinnaś odszczekać, to, co napisałaś.:diabloti: Amelka to wytworna dama jest:loveu: Do zdjęć pozowała jak prawdziwa modelka:lol: a Ty takie teksty....:shake:[/QUOTE]
Pewnie, że dama! Ale o plebejskim pochodzeniu, stąd moje zdziwienie, że od razu tak pewnie wkroczyła na salony :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania1985']Eliza - nie wiem jak Ty - ale ja - dumę czuję:megagrin:
[B]nasze pierwsze wspólne dziecko ;)
ta jej mądrość- wiadomo po kim:p[/B]
czekam na zdjęcia z niecierpliwością
[/QUOTE]


Oplułam monitor ... :evil_lol:
Wczoraj mimo usilnych starań widziałyśmy tylko psy na smyczy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania1985']Eliza - nie wiem jak Ty - ale ja - dumę czuję:megagrin:
[B]nasze pierwsze wspólne dziecko[/B] ;)
ta jej mądrość- wiadomo po kim:p
czekam na zdjęcia z niecierpliwością
[/QUOTE]

Na podstawie tego wpisu metodą dedukcji doszłam, że autorka to Ania K. nasz wczorajszy przewodnik po Górze Zelejowej :diabloti:

Zgadłam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...