Jump to content
Dogomania

Podstawowy sprzęt do jazdy


Pinek

Recommended Posts

[quote name='Grześ']Skończ juz pisać o Alaskance, bo pomyślę, że jesteś jej trzecim wcieleniem. :evil_lol:
I jeszcze jedno, gwarantuję Ci, że Ewaka nie przejmuje się gówniarzami nie mającymi nic konkretnego do powiedzenia. :eviltong:[/quote]
heh ja popieram tą wypowiedz :):cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Zarowno Halinor, LeBeau jak i AlaskanMalamute piszecie z jednego IP.Bardzo prosze o wyjasnienia tego zjawiska w przeciwnym razie ban nastapi wkrotce.[/COLOR]:mad:

Wyjasnienia poprosze na priw do jutra wieczor.
POsty nie zwiazane z tematem beda usuwane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grześ']Skończ juz pisać o Alaskance, bo pomyślę, że jesteś jej trzecim wcieleniem. :evil_lol:
I jeszcze jedno, gwarantuję Ci, że Ewaka nie przejmuje się gówniarzami nie mającymi nic konkretnego do powiedzenia. :eviltong:[/QUOTE]

POPIERAM :)

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam już linkę i szelki,ale teraz zastanawiam się nad pasem.Co myślicie o tym pasie:
[url]http://www.3rd-pole.com/files/catalog/product_info.php?cPath=24_34&products_id=48[/url]

Chodzi mi w większości o canicross,może od czasu do czasu skijoring,ale słyszałam,że do skijoringu lepiej nadaję się taki z paskami na dole.
A więc może ten będzie lepszy:

[url]http://www.3rd-pole.com/files/catalog/product_info.php?cPath=24_34&products_id=50[/url]

Proszę o radę;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Equus']No właśnie chciałam tam kupić ale nie odpowiadają na maile:-( Na stronie piszą, że wysyłają kurierem (a pocztą tylko na specjalne życzenie) i chciałam dopytać o koszty, żeby mi się nie zrobiło nagle że więcej za dostawę zapłacę. Boję się, że skoro maile ignorują to na towary też przyjdzie mi dłuuuugoooo poczekać.[/quote]

masz numer telefonu przecoeż podany to nie boli :) mi paczka od nich zawsze szła 2-3 dni, i jak klikasz na koszyk pokazuje ci ile bedzie kosztowac wszystko i ile przesyłka dopiero później zatwierdzasz wiec wszystko masz na tacy co ile cie bedzie kosztować

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...