Jump to content
Dogomania

Domowa dieta 10 miesięcznej suczki po sterylizacji


g0si4q

Recommended Posts

Witam na forum. Mam 10 miesięczną suczkę ze schroniska, mieszanka dobermana i owczarka (sięga do kolana). Od niedawna nie chce jeść suchej karmy. Dostaje Purina Dog Chow - jagnięcina z ryżem dla maluchów. Żeby ją zachęcić wrzucałam do karmy trochę puszki z Carno jagnięcina z wołowiną, albo kaczka z indykiem. Na początku zjadała wszystko, a teraz wyjada tylko w tych miejscach gdzie czuje karmę mokrą. Zdecydowałam, że będę jej gotować, bo na smakołyki, które ja jem zawsze ma ochotę. Co mogłabym jej podawać, żeby jej nie utuczyć, bo przypominam, że niedawno została wysterylizowana.
Czekam na jakieś podpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Bez przesady....Jesli wlascicel madrze bedzie psa karmil to sam pies nie utyje...Ja mam kastrata,moja mama ma tez kastrata i ani jeden nadwagi nie ma...
Kwestia madrego karmienia i nie podtuczania psa.
I ruch oczywiscie jak najbardziej wskazany,malo weglowodanow,wiecej miesa i bedzie ok.U mnie psy mialy do roku czasu faze glodu,pozniej juz im to przeszlo i jedza normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...