Jump to content
Dogomania

Redi już za TM ale macha ogonem do Dżizyska, który zajął jego miejsce w hoteliku.


Mysia_

Recommended Posts

Mysia,nie mogę w to uwierzyć.....przez 8 lat w schronie bidulek i nikt Go nie chce???????????To niesprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!:-(:-(
Dlaczego tak jest, w kolejce po rasowce w schronie stoją,z rąk sobie wyrywają, a na takiego Psiaka nikt nie chce zwrócić nawet uwagi!!:-(:-(
Nie mogę czytać Twoich wątków,bo za każdym razem się załamuję....
Dinuś 7 lat,Redi-8,aż się boje czytać dalej:(ja sama też pomagam szczecińskim bidakom,ale dla mnie to nie ważne,czy"moje psy"czy"Twoje"-obok żadnego nie potrafię przejść obojętnie.Niestety nie mogę wziąć wszystkich do siebie,chociaż bardzo bym chciała.Ale mogę Ci tylko mocno kibicować,bo Wspaniałą Kobietą jesteś:loveu: i mocno trzymać kciuki za wszystkie Twoje psiaki.
Oby wszystkie,a w pierwszej kolejności,te co są najdłużej znalazły Dom!
Tego Wam mocno życzę!!

Link to comment
Share on other sites

amelka0, a u was nie ma tylu psiaków, ktore tak długo czekają? Bo u nas jest ich sporo :-( A w tym roku udało mi się znaleźć domki trzem z nich ;) Mam nadzieje, że i Rediś, Dino oraz inne też będą miały tyle szczęścia :roll: Bardzo bym chciała.....

Link to comment
Share on other sites

Kurcze,czemu tak mało ludzi zagląda do tego wątku?:-(:-(
Czy Rediemu nic już się z życia nie należy?
Dlaczego ludzie tak szybko się poddają, przekreślają pieska co tak długo tu czeka na domek?
A Rediś się jeszcze nie podał....
Nie zawiedźmy Go.[B]Może jest ktoś zalogowany na jakiś forach internetowych,co pomógłby ogłosić Małego?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=4][B][COLOR=red]Smutne życie kiedyś, smutne życie teraz, czy później też......?[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]„Witam wszystkich.[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Wołają na mnie Redi. Ładnie nie? Mnie też się podoba.[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Jednak zamiast ładnego imienia wolałbym mieć ładny dom i kochającego Pana. Takiego jakiego nigdy nie miałem. Moje życie jest takie monotonne, ciągle oglądam te kraty. Czy to więzienie. Chyba tak.... Ale za co? Za to, że żyje? Za to, że potrafię przytulić? Za to, ze potrafię kochać miłością bezinteresowną?[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Właściwie to już pogodziłem się, że tutaj będę żył do końca swych dni. Że tutaj się zestarzeje. Że tutaj odejdę, zapomniany przez wszystkich.....[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Ale czasami przyśni mi się cieplutki domek. Szkoda, że to tylko sen. Ale może jest jeszcze ktoś na świecie kto da mi odrobinę miłości. Tylko troszkę. Czy ja tak wiele wymagam. Czy to taki wielki wysiłek stać się czyimś przyjacielem? Przecież to nic nie kosztuje.[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Tak długo już tutaj czekam....ponad 8 lat. Teraz się powoli starzeje, mam już 10 lat. Jednak mimo to mam jeszcze w sobie wiele energii, która mogę wykorzystać dla ciebie mój przyjacielu. Pomyśl czy lepiej mieć wiele przyjaciół, którzy ciągle zawodzą, czy jednego, wiernego na zawsze, jakim ja jestem?[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][I]Odpowiedź wydaje się prosta, ale chyba nie dla wszystkich....Szkoda....”[/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Redi jest jednym z psów, które najdłużej czekają. Czy ma się zestarzeć w schronisku?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Za krat swojego boksu groźne obszczekuje wszystkich, jednak kiedy stanie się z nim "twarzą w twarz" okazuje się łagodnym jak baranek pieszczochem. Jest grzeczny i spokojny, uwielbia spacery, z których najchętniej nie wracał by do swojego boksu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wiem, ze dla psa w takim wieku trudno znaleźć dom, ale może jednak ktoś się zlituje....?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Redi na
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]psy.mgt.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]dogzone.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]doggy.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]pieskiswiat.fora.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]kynologia.com.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]l30n.livenet.pl/aw/[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]pieskomania.fora.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.psiaki.pl/forum/"][COLOR=#800080]psiaki.pl/forum/[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]zwierzeta-forum.low.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]e-psy.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]psiparadogs.fora.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.tylkopsy.xad.pl/"][COLOR=#800080]tylkopsy.xad.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://www.dogs.o7.pl/"][COLOR=#800080]dogs.o7.pl[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]forum.psiaczek.pl[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]psiakosc.mojeforum.net[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pianka bardzo dziękujemy pięknie,a mam pytanie,a właściwie prośbę-musiałam zabrać pieska-dość dużego-pieska ze schroniska i jest bardzo ciężko znaleźć Mu DOM-poobklejałam pół Szczecin i nikt nie zadzwonił.Koksikowi szukam teraz pilnie domku-ale jest trudno,dużo trudniej jak z Tancerzykiem,któremu szybko znalazłam domek i spodziewałam się tego:-(:-(
Powód??Po prostu On jest dość dużym pieskiem-a w dzisiejszych czasach przy modzie na małe pieski-do bloku to nikt takich piesków nie chce:-(:-(
a i do domów z ogrodem-do budy-to najchętniej by rasowe brali,bo przed sąsiadami się można pochwalić.Byłabym wdzięczna gdyby ktoś pomógł mi Go gdzieś ogłosić.[B]Pianka[/B],mogłabym Ciebie poprosić??[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66992[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...