Jump to content
Dogomania

Wszystko to, aby nasz westik był biały i czysty ;)


Sylwia&westie

Recommended Posts

cioteczki wlasnie przegladam asortyment sklepow interentowych w uk ktos mi moze doradzic jakie produkty do pielegnacji siersci wybrac bo troszke tego tam jest:roll:
ulozone tematycznie otwieralam poszczegolne ale sie juz pogubilam tyle rodzaji:oops:
[URL]http://www.petplanet.co.uk/dept.asp?dept_id=27[/URL]

ja myslalam o tym zestawie ale nie wiem czy dobry ??
[URL]http://www.petplanet.co.uk/product.asp?dept_id=19&pf_id=4444[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszcze ttaj mam chyba wiecej jest tych przyborow i bardziej profesionalne doradzicie kotre beda odpowiednie ???


[URL]http://www.petcompany.co.uk/acatalog/Online_Catalogue_Combs__Rakes___Shedding_Blades_80.html[/URL]

[URL]http://www.petcompany.co.uk/acatalog/Online_Catalogue_Brushes___Pin__Bristle__Rubber__Slicker___Gloves_79.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Waxy']Jakich używacie szamponów dla swoich westików? :razz:
Bo jestem ciekawa.. xDD[/quote]

Ja aktualnie mam szampony z Herry -wybielajacy i dal szorstkowłosych. Jednak włos jest po nich miękki:shake:
Używam też All systemu, chociaż jest średnio zadowalający. Odżywka jest dobra, tylko po wystawie:evil_lol: bo robi włos jedwabisty, ale dobrze odżywia włosy się nie łamią, kruszą.

Bzikowa - masz racje maka niezastapiona rzecz.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

My jeszcze robimy tak: preparujemy roztwór 1:4 szamponu (All Systems) z wodą i wlewamy do jakiegoś pustego pojemniczka z dyfuzorkiem (sprayem). Spryskujemy piesa a następnie całego taplamy w mące ziemniaczanej a następnie wyczesujemy dokładnie. Dzięki temu nie musimy go spłukiwać wodą, cały szampon łączy się z mąką (i brudem) i wykrusza kiedy szczotkujemy.
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']My jeszcze robimy tak: preparujemy roztwór 1:4 szamponu (All Systems) z wodą i wlewamy do jakiegoś pustego pojemniczka z dyfuzorkiem (sprayem). Spryskujemy piesa a następnie całego taplamy w mące ziemniaczanej a następnie wyczesujemy dokładnie. Dzięki temu nie musimy go spłukiwać wodą, cały szampon łączy się z mąką (i brudem) i wykrusza kiedy szczotkujemy.
;)[/quote]

też stosujemy taką metodę, mąka poprostu niezastąpiona rzecz:cool3:
Ale ma też swoje minusy:shake: później wszędzie biało...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A jak radzicie sobie z okolocami pyska? Chodzi mi o mycie po jedzeniu. Foxi często ma resztki karmy w sierści przy pysku albo posklejane kosmyki włosów i nie wiem jak się tego pozbyć. Ostatnio obcięłam :roll: Kupiła wczoraj w sklepie Plus maszynkę do strzyżenia zwierząt za 20zł. Pewnie zaraz się zepsuje, ale może starczy na kilka razy to uciachania włosów przy siusiaku między tromowaniami, bo tak to jest tragedia.
A trymowanie już jutro, nie mogę się doczekać :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hoho widzę że temat stary ale Kasiu taka maszynka, kupiona za 20 zł też z myślą byle jeden raz przejechać.....nie zdało egzaminów bo w ogóle nie chwyta jego włosów nawet na uszkach :( więc trniemy popiersie, brzuszek i uszka nożyczkami, cieżko ale się da. A ja się tak zastanawiam czy jest taki szampon 2 w 1 dla szorstkiego i białego włosa? bo to że są wybielające to wiem i te dla szorstkich to też ale taki w jednym to nie widziałam. Będą mi się kończyły szampony dla szczeniaka i muszzę coś pomyśleć. Coprawda mam z Trixi wybielający ale nie jestem zadowolona ani z jakości ani z wydajności bo idzie go bardzo dużo i wcale się nie pieni. Ale polecam odżywkę z Hery - może niekoniecznie dla wystawowych, bo zmiękcza - ale dla takich łąkowych co kule śniegowe się wplątują to super sprawa, bo się nie kołtuni włos i się błyszczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...