Jump to content
Dogomania

Leon Zawodowiec!


Leokadia

Recommended Posts

i to jakie moja droga, i to jakie...
Waldek tak naprawdę też nie jest rodowodowym psem, wypisałam mu taki świstułeczek z psami w 4 pokolenia wstecz żeby sobie nim machać dla podniesienia ego.
A dziarę na uchu mu sama zrobiłam. Znam dobre studio tatoo ,chętnie polecę jak komuś potrzeba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No bo widzisz, ja to taktycznie załatwiam...
Piszę że byłam z psem na spacerku, że nie zrobił kupki, że komary go pogryzły, że jeża znalazł... i z tego się wywodzi fantastyczna i ciekawa dyskusja o aparatach, bądź schroniskach ;)
Trzeba dobry przekaz mieć :P A jak niewiadomo co tam Leon dzisiaj robił to cóż pisać ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, dobrze. Powiem wam tylko, że bezjajeczny Don Leon zalecał się dzisiaj po miniaturowej pudlicy, nie spodobał jej się widocznie, bo solidnie na niego nawrzeszczała, czym się chłopak jeszcze bardziej rozochocił. No i wykorzystał chwilę gdy odwróciłam wzrok i poszedł kopać, co w połączeniu z deszczem dało mega efekt:loveu: więcej mi się nie chce pisać, nasze życie jest strasznie nudne:diabloti::lol::lol::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Witamy się.

eee...y.yy... mam pytanie...
Dziś czwartek czy piątek? :oops:
Ginę w czasie odkąd nie pracuję...[/QUOTE]

Ty tak na poważnie, czy chciałaś wkurzyć wszystkich pracujących? :diabloti:

[SIZE=1]Dziś jest czwartek. [/SIZE];)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to od kilku dni mam dopiero wakacje, a też już nie ogarniam jaki dzień. A tak z ogłoszeń parafialnych dodam, że najprawdopodobniej 1 sierpnia wyjeżdżamy z kundlem do ciotki pod Częstochowę. Jak by ktoś miał ochotę to ja bardzo chętna na jakieś psie spotkanie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...