Jump to content
Dogomania

Leosiowate cudo <3


faith35

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Culineo']czemu nie bierzesz Leona ? ja biore Sharka :)[/QUOTE]
Oooo, jedziesz na wystawę ;) Jakoś nie wyobrażam sobie Leona wśród innych psów, on by chyba ze skóry wylazł ze strachu, powoli pokonujemy jego niepewność w stosunku do innych psów, po drugie mama koniecznie chce ze mną jechać i pewnie nie zgodzi się, by go zabrać...:)

Link to comment
Share on other sites

Jakoś przez przypadek trafiłam na wątek Leonka.
Śliczny jak to caviś ...jest teraz w takim okresie tzw."makaronowym" ale pomimo tego cudo:loveu:
Bardzo mi przypomina moją Sonię jak była w tym wieku.To ta po prawej w awatarku.
Będę zaglądać do ciebie Leonku.Tymczasem rośnij zdrowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Zazdroszczę możliwości bycia wolontariuszką, ja mam do najbliższego schroniska strasznie daleko, chciałabym tak samo zmieniać choć troche życie tym schroniskowym smutasom...[/QUOTE]
Ja dojeżdżam do schroniska autobusem, mam po drugiej stronie miasta schronisko i bardzo się z tego cieszę, uwielbiam to uczucie, kiedy któryś z moich podopiecznych znajduje domek :) Boli mnie to, że w niektórych schroniskach w Polsce nie ma wolontariatu, psy się zwyczajnie boją, są zamknięte w sobie, często mają depresję... U nas dzięki wolontariuszom strachulce, które do nas trafiają bardzo szybko przekonują się, że są ludzie, którzy chcą pomóc :) I to jest piękne :)
[quote name='Pasia']Śliczny [URL]http://i45.tinypic.com/1174ccx.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy! :loveu:
[quote name='Vicky62']Jakoś przez przypadek trafiłam na wątek Leonka.
Śliczny jak to caviś ...jest teraz w takim okresie tzw."makaronowym" ale pomimo tego cudo:loveu:
Bardzo mi przypomina moją Sonię jak była w tym wieku.To ta po prawej w awatarku.
Będę zaglądać do ciebie Leonku.Tymczasem rośnij zdrowo.[/QUOTE]
Czasami to mi ręce i nogi opadają, widząc, że znowu broi, znowu coś wziął do tej swojej paszczy i biega z tym po całym domu :shake: Ale za to niezwykle szybko się uczy, a wybierając psa kierowałam się przede wszystkim tym, by był fajny w szkoleniach i tak trafiłam na cavisie :p Później jeszcze ta informacja, że zlikwidowali ph w Obornikach Poznańskich i już wiedziałam, że jeden z tych psów będzie mój :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ależ cuda cudeńka na tej wystawie.
Też często odwiedzam wystawę i oczywiście najbardziej kibicuję cavisiom.
Zawsze podziwiam ich pięknie wyczesaną sierść.
Moim suniom nie zbyt podoba się czesanie...za to uwielbiają jeść :evil_lol: jak tylko coś zaszeleści natychmiast przybiegają.
Uczą się bardzo szybko to prawda...no i łobuzują do pewnego wieku :mad: myślę,że jak zapewnisz Leosiowi dużo ruchu to z czasem minie jemu te ADHD...chodź nie koniecznie. U mnie Sonia spokojniejsza za to Wiki nadal szalona.

faith35, a nie myślałaś z czasem o drugim cavisiu? One najlepiej czują sie w dwupaku:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vicky62']faith35, a nie myślałaś z czasem o drugim cavisiu? One najlepiej czują sie w dwupaku:lol:[/QUOTE]
Na razie to mi wystarczy psów :evil_lol: Może kiedyś, kiedy nie będę uzależniona od mamy i jej decyzji ... :diabloti:
[B]leónowa[/B], [B]Pasia[/B], psiaki na wystawie były piękne, a na żywo były jeszcze piękniejsze, zdjęcia uroku ich nie oddają :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...