Jump to content
Dogomania

2xCACIB/HU, 25-26.08.2012


Asiaczek

Recommended Posts

Nasze wyniki z obu wystaw:
I dzień:
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, r.CACIB (przechodzi)
Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, [B]BOB, BOG2[/B]
(były tylko 2 lokaty...)
KALIMERA Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, nowy [B]INTERCHAMPION!!![/B]
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran.

II dzień:
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.2, r.CAC
Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, [B]BOB, BOG1!!!![/B]
[B]Nowy Champion Węgier!!!
[/B]KALIMERA Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS,[B]nowa Championka Węgier!!![/B]
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran.

Ciekawa sprawa na wystawach była możliwość uzyskania n.tytułów:
2xCACIB = Champion Węgier
2xZwyc.Młodziezy = Młodzieżowy Champion Węgier.
2xNaj.Weteran = Champion Weteranów Węgier.

Na miejscu można było wypełnic formularz, opłacić i za ok. miesiąc do dwóch certyfikaty mają byc w naszych skrzynkach pocztowych. I chyba na miejscu można bylo odebrac puchary za te tytuły:)

Z naszego busa pare psów skorzystało z tego udogodnienia:) Ale niech się chwalą same:)
Podobne zasady będą obowiązywac na 2xCACIB w Komarom (20-21.10.2012).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje :)
My nie z ' Waszego BUSa:) ale tez skorzystaliśmy z tych udogodnien .
W pierwszy dzien oceniał nas p. Sarkozi Gyula - FREEMAN Merlot Poland - CAC , CACIB , BOB
w drugim dniu Sędzia p. Gabriel Valdez - i tym razem mój Felek - CAC , CACIB , BOB

tym samym uzyskał na tej wystawie tytuł - Ch HU .

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1580/ba91ae52bdc719df.jpg[/IMG][/URL]



pozdrawiam właścicielki Gryfoników :hand: (chyba z Waszego BUSa :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

A jeśli mogę mieć pytania, do tych udogodnień, czy są one obarczone jakimiś warunkami tzn. mojego Championa zgłaszam do klasy championów czy do otwartej? Kiedyś czytałam że zgłaszając powinnam do otwartej bo w championach uzyskuje się nominacje tylko Grand ChHU? czy to prawda?

Link to comment
Share on other sites

Nie, w Debreczynie nie było żadnych dodatkowych uwarunkowań co do "szybkiej ściezki". I ganc pomada, czy CACIB'a dostanie pies z kl.posredniej, championów czy otwartej lub uzytkowej. Mają byc dwa i zdobyte na tych konkretnych dwóch wystawach.

Co do Granda węgierskiego, to ja od mojej Węgierki usłyszałam takie wyjaśnienie: Węgrzy MUSZĄ zgłaszac swoje championy (Węgier lub innego kraju) do klasy championów, natomiast nie dotyczy to innych wystawców/innych nacji. I w związku z tym, CAC uzyskany przez nas czy to w klasie championów czy w innej - liczy się do Championatu Węgier.
Ale, jezeli mój pies ma juz tytuł CH.HU, to ja go zgłaszam do klasy championów, bo wtedy każdy otrzymany CAC z kl.championów (jest nawet spec. kwadracik na karcie oceny, do zaznaczania, że jest to CAC uzyskany w kl.championów) "pracuje" na tytuł Hungaria Grand Champion.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...