Jump to content
Dogomania

Merlin - płaszczowy młody dozio zamieszkał w Krakowie


tu_ania_tu

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moja zasługa w tym żadna:oops:

Strasznie się cieszę, ze wesołek opuścił już schron. Wsiadł do auta pełen animuszu, usadowił się za kierownicą i chciał jechać :evil_lol: Jednak bez problemu dał się przesadzić na tylna kanapę:lol: On taki pozytywnie nastawiony jest, mam nadzieję, że bedzie dobrze. Wielką niewiadomą jest jego reakcja na konie i kury - mam nadzieję, że sobie z tym ludzie poradzą. Generalnie jakby coś było nie tak to wiedza do kogo mają dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

psiurek ok :) z suczką spanielka dogaduje sie dobrze - na poczatku chciał saie z nie po dozemu ;) bawić ale juz sie uspokoił. Kury za siatka olewa :) koni sie chyba boi - nie atakuje, szczeka z oddali, koty gania ale te maja dokad uciekać. Do dzieci jest w porzadku, na sasiada który nieswiadom niczego wszedł sobie ot tak do domu nastroszył sie i nawarczał. Został wykapany, jest karmiony 4 razy dziennie. Na smyczy coraz lepiej.

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam kiedys kundelka Hektora, który uczył kury pływać, gadzina była typem włóczęgi i jak nam zwiał to leciał do sąsiada i kury mu do stawu zaganiał, a może chciał tylko, żeby się umyły i czyste chodziły po podwórku, bo swoim kurom znaczy naszym nic nie robił :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...