Jump to content
Dogomania

GAMZA - Szczecinianka. Czyli "Trafił Swój na Swego". Dziękuję wszystkim!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obstawiam, że nie toleruje wysokiej ilości białka w karmie jak każdy pies kiepsko odżywiany, latami.
Marycha Ty to mi czarny scenariusz zapodajesz! Jakby miała grzyba to ja też już by miała i wszystkie zwierzaki także:diabloti:.
Jak Shila złapała grzyba z powietrza to wszyscy musieli być szczepieni a ludzi maziałam. Roznosi sie cholerstwo bardzo szybko i skutecznie.

Ziutka - nie mogę dostać sie do konta, zrobie to ok. 21 i napiszę co i jak. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Ziutko - Gamza dostala 60zl od Ciebie.
Bardzo dziekuje!!!
Stan konta Gamzy to 70zl. Chcialabym zakupic jej karme hypoalergiczna, na rybach, jednak najtansza - Brit Care, to koszt 148-150zl.
Mam nadzieje, ze ustapiloby to wstretne drapanie. Napisalam do Klubu Baloniarek w tej sprawie - moze beda mogly pomoc... Jezeli nie - postaram sie dozbierac na Boscha (99zl)
Ziutka - ogloszenia sa super, jednak jak na razie telefon milczy.
Buziole-fafluniole od Gamzy!

Link to comment
Share on other sites

Ziutka - Gamza dziekuje!
Zaraz idziemy uczyc sie biegac przy rowerze. Malpiszon odkryl dziure po-Shilowa w fotelu i kradnie watoline. Ja ganiam i wyciagam - wpycham na miejsce a ta skrada sie od nowa. Skacze jakby miala lapy ze sprezyn. Przypomina mi to wyczyny Dolara -tak samo odbija sie od scian jak Dolce. Swir totalny.
Tylek jej odzyl :D. Idziemy na rower :)

Link to comment
Share on other sites

Arim - bardzo dziekujemy! Zaraz posle pw.
Gamza zalapala o co chodzi z rowerem - ucze ja biec po prawej stronie. Zaliczyla tylko kilka korekt. Uczymy sie komend "rowerowych". Jest ladnie.
Dzisiaj wezme dwie laski razem (Milva). Niech sie ucza wspolpracy ;).

Nadal sie drapiemy i trzepiemy oslimi uszami- zaraz pojdziemy do wetki, ogarnac ten temat

Gamza dostala jeszcze 150zl od Ziutki!
W ten oto sposob ma 220zl!
Dzieekuujeeemyy Ziutka!

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Gamza ma zakupiona karme Brit Care, salmon&potato. Ciocia Ziutka i arim ufundowaly malej takie fajne zarlo. Planuje dokupic omega 3, zeby zniwelowac to drapanie. Zobaczymy. Brit kosztowal 142zl z telekarmy.

Gamza z Milva i Iwasiem, mieli zaszczyt byc fotografowani przez Ayie.
Dzisiejszy spacer trwal 6,5 godziny. Bylismy w parku 3 maja, jechalismy autobusem, tramwajem a na koniec godzinka bieganka w grupie 14 psow. Laski zjadly i padly jak muchy;). Gamza dostala dwa szarpaki od Cioci Ayi i smakolyki.
Dzien dziecka, jak sie patrzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...