Jump to content
Dogomania

Pies nie przychodzi na zawołanie


Czaki

Recommended Posts

Mam 4 letniego psa - kundelek. Jego wadą jest to że nie zawsze wraca na zawołanie . Jeśli go spuszczę na łąkach to zanim przyjdzie na moje zawołanie musi załatwić wszystkie swoje potrzeby - obsiusia krzaczki , zapozna się z obcymi zapachami i wtedy od niechcenia wróci do mnie . Nie pomaga energiczne wołanie i "uciekanie" . Koło domu jest jeszcze gorzej pies niestety jest na łańcuchu i jeśli zostanie spuszczony to pierwsze co robi to przywita się z domownikami i daje noge - nie pomaga zamykanie bramy zawsze znajdzie miejsce aby się przecisnąć .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Jak można trzymać psa na łańcuchu!!???

Dajecie porady, a nikt nie widzi problemu łańcucha??? Ludzie, to jest forum psiarzy, którzy kochają psy. Powinna być jakaś reakcja a tu nic.....

Skoro nie może być w domu, ani biegać luzem po całej posesji, to można mu przecież zrobić kojec - zagrodę ( nie taka 2/2) tylko większą. Ja się nie dziwię, ze nie chce wracać i ucieka. A Ty byś chciała siedzieć uwiązana do budy przez większość dnia? Nie wraca, bo nie ma po co, do łańcucha?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...