Jump to content
Dogomania

Luna-prawie odważna sunia


Guest wolfheart

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']Nawilżającą na przetłuszczoną hmmmm powiedzmy że rozumiem :diabloti:[/QUOTE]

Aga, załóż okulary albo wracaj do podstawówki na naukę czytania :diabloti::eviltong:

[quote name='marta.k9080']dobra ja już spadam ,idę nałożyć nawilżającą maseczkę na moją[B] przesuszoną [/B]twarz:evil_lol:[/QUOTE]

Przesuszoną, a nie przetłuszczoną ;)

A tak poza tym maseczka nawilżająca, to nie maseczka natłuszczająca ;) I nawet tłusta cera potrzebuje nawilżenia :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']Nawilżającą na przetłuszczoną hmmmm powiedzmy że rozumiem :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='magdabroy']Aga, załóż okulary albo wracaj do podstawówki na naukę czytania :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

a no właśnie:diabloti:


u nas od kilku dni taka sama pogoda ,fajnie jest :)
Luna postanowiła dzisiaj pobawić się ze mną w berka:mad: Przez chwilę to było zabawne,ale później już tylko ona miała dziki ubaw z uciekania,ściemniało się ,a ja wolałam nie musieć szukać jej po zmroku.Odbiegłam co sił w nogach,schowałam się za drzewem,a tak fajnie wydrążone było,że mogłam niemal idealnie wpasować się w pień i nie było mnie widać.Po chwili słyszę,Luna biegnie,węszy jakby spanikowana:diabloti: dalej siedzę cicho,niech się pomęczy:diabloti: Zauważyła mnie wreszcie i już chyba chciała dalej biegać,ale ryknęłam niecenzuralnie ,że wystarczy i Lunka zdecydowała się posłuchać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']A ja gdzieś czytałam, że każda cera wymaga odpowiedniego nawilżenia, z tym że cera sucha wymaga nieco bardziej tłustych kremów...
Ale nei wiem ile w tym prawdy. Ja mam Suchą albo mieszaną, nie wiem i używam z Ziaji kremów Kozie Mleko :P nr 1 na dzień i nr 2 na noc :P[/QUOTE]
Sucha szczególnie właśnie potrzebuje nawilżenia, bo najszybciej powstają na niej zmarszczki i się starzeje, a na tłustej najwolniej, ze względu na własne ''nawilżenie''.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='Baski_Kropka']A ja gdzieś czytałam, że każda cera wymaga odpowiedniego nawilżenia, z tym że cera sucha wymaga nieco bardziej tłustych kremów...
Ale nei wiem ile w tym prawdy. Ja mam Suchą albo mieszaną, nie wiem i używam z Ziaji kremów Kozie Mleko :P nr 1 na dzień i nr 2 na noc :P[/QUOTE]

ja lubię szybko wchłaniające się kremy,które nie zostawiają wstrętnej tłustej warstwy na skórze,ale tak ogólnie to nie lubię mazideł



hej Wszystkim :)
nasz dzień znów słoneczny,choć zaczęło nieprzyjemnie wiać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...