Jump to content
Dogomania

zabawa w tropienie wilanow, zapraszam


kakadu

Recommended Posts

jesli znudzilo wam sie spacerowanie od lat po tych samych sciezkach i parkach, jesli juz sama mysl, ze znowu przemierzac bedziecie te sama co zwykle trase, odbiera wam chec do wyjscia z domu, jest wspaniala okazja, zeby to zmienic; od marca (koniec marca?) rusza kurs, ktory polaczy elementy nauki posluszenstwa (ktoremu psu to sie nie przyda?) z szampanska zabawa nauki tropienia (ktory pies nie weszy ciagle w poszukiwaniu skarbow?); opiekunowie na swiezym powietrzu, wybiegane, szczesliwe psy - mam nadzieje, ze wszystko to znajde wlasnie na tych zajeciach; zapraszam was serdecznie, grupa sie wlasnie formuje; z tego co wiem, zajecia odbywac sie beda w soboty i niedziele, przez ok. 2 miesiace, w godzinach porannych (2 godziny dziennie); kurs poprzedza kilka godzin wykladow dla opiekunow; chetnie udziele w miare mozliwosci wszelkich informacji, ewentualnie podam namiary na organizatora na prv.
pozdrawiam
kakadu

Link to comment
Share on other sites

kto prowadzi zajecia?czy to slady IPO/FH?na polach wilanowskich sa do tego kiepskie warunki wiec mysle ze to slady tzw.uzytkowe?zajecia z tropienia w warszawie prowadze od 8 lat dlatego jestem ciekawa i ucieszona ze bedzie nas wiecej.

Link to comment
Share on other sites

ja pojecia nie mam, nigdy sie tym nie interesowalam tak na powaznie; nawet nie wiem co te skroty oznaczaja; traktuje to raczej jako forme zabawy, a nie jakiegos szkolenia uzytkowego; podaje numer gg treserki:5105646;
ona na pewno udzieli szczegolowych informacji :)
pozdrawiam kakadu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']ale to nr gg możesz napisać:diabloti: :evil_lol: :eviltong:[/quote]ja nie mam gg,nie wiem co to[komunikator ;) ]i juz.:eviltong: wiecie co to jest pytanie z ciekawosci?:roll: .malo nas jest co bawimy sie w tropienie i serce sie cieszy ze wiecej.i moze wtedy rusza zawody:loveu: albo co.....:p .....natomiast cudza piaskownica mnie nie interesowala i nie interesuje.ludzie.....:mad: .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...