Jump to content
Dogomania

krótkie pytanko


Gosiek

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No Gosiek powiedz czy byłabyś wstanie podkleić uszka na podstawie komentarzy na forum? Brak tam jest jakiegoś rusztowania jakiś 2-3 godzin dziennie.

Poporostu klej spokój ducha, że będzie dobrze no i bez kasy. Chyba dobrze radziłem? :D

oki, niech Ci będzie :P :P :P

wcześniej- zanim zadałam pytanie o uszy, przeczytałam wszystkie posty z Yorków na ten temat i niestety nie miałam wiele jaśniejszego obrazu niż na początku :wink: Sama starałam się wi8ązać kitkę z uwzględnieniem włosów z uszu i wyglądało to dość podobnie do dzisiejszego podklejenia ale wystarczyło, że Axel kilka razy machnął głową i po kitce :( Więc teraz przynajmniej mam pewność, że to podklejenie z YC wytrzyma dużo dłużej :P

A trzyma już 9 godzin!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Moje trzymało 2 dni. Trzeba było nożyczek, samo nie puściło. Jak włoski odrosły to przy goleniu usuneliśmy reszte kleju.

Jak to? :o Ja zostałam poinformowana, że ten klej ma się sam wykruszyć, a Axel można powiedzieć, że ma sklejoną jakby kiteczkę i po prostu uszka trzymaja się razem ale nie są ze soba sklejone.

Link to comment
Share on other sites

Yorkies,

No to witaj w klubie pustych portfeli Z jednym nie ma lekko, a co dopiero z dwoma takimi pociechami

No właśnie wind właśnie wyobraź sobie jak mój portfel jest pusty po wizycie w zoologiku :wink: :lol:

A ja teraz chcę 3 yorka to to dopiero będą zakuuuupy :D

Yorkies

Ja mam bardzo fajny sklep zoo, króry prowadzi starsze małżeństwo zwariowane na punkcie zwierzaków Więc wyobraź sobie ile różnych rzeczy można znaleść w takim sklepiku o powierzchni około 40 metrów kwadratowych? Jak pani zauważyła, że pojawia się coraz więcej yoreczków na osiedlu to nawet ma w asortymencie tabliczki z wizerunkiem 2 yoreczków i napisem: JESTEM PRZYJACIELEM TEGO DOMU

Co Ty na to?

Ojej fajny teki skepik, szkoda ze w moim mieście nie ma podobnego. A właśnie musze trochę ponarzekac bo u mnie sa 3 zoologiczne a w ani jednym nie ma "normalnej karmy" (tzn. jest tylko Nutra ale dla dużych psów) no i ani szamponu jakiejś firmy (już nie mówię tu o specjalistycznych :-? ) poprostu tragedia!!! Jak od czasu do czasu kokardki zamówię dla psów i je przywiozą to jest sukces. Więc dlatego musze na zakupki dla piesków jeździc do wawy, wtedy dopiero mam mozliwości "poszaleć" bo tutaj u mnie nie takich :(

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Ojej fajny teki skepik, szkoda ze w moim mieście nie ma podobnego. A właśnie musze trochę ponarzekac bo u mnie sa 3 zoologiczne a w ani jednym nie ma "normalnej karmy" (tzn. jest tylko Nutra ale dla dużych psów) no i ani szamponu jakiejś firmy (już nie mówię tu o specjalistycznych :-? ) poprostu tragedia!!! Jak od czasu do czasu kokardki zamówię dla psów i je przywiozą to jest sukces. Więc dlatego musze na zakupki dla piesków jeździc do wawy, wtedy dopiero mam mozliwości "poszaleć" bo tutaj u mnie nie takich

Yorkies może spróbuj pogadać sobie tak po kumpelsku(rany ale słówko) :wink: :P Ja tak sobie właśnie pogadałam z właścicielką tego zoologicznego i teraz jak pójdę do niej i powiem, że porzebuję to i tamto, to na drugi dzień (bardzo szybko, prawda?) mam to sprowadzone z hurtowni :P Ostatnio nawet pojechała po 1 olejek norkowy - to są dopiero wielbiciele zwierząt!!!!!!!!!!!

Wind tak mi się właśnie przypomniało, że jest jeszcze jeden duży plus przemawiający za zakupami w YC - ceny są niższe o 4-10 zł niż w slkepikach zoo :D :D

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że mieszkam daleko od Warszawy bo pewnie wydałabym majątek w tym sklepie

Dziewczyny a czy Wy suszycie swoje pociechy suszarką??? Moja Rapsodia jak widzi suszarkę to ucieka. Nie cierpi tego

Teraz zastanawiam się jak jej mam obciąć te włoski na łapkach skoro ona się kręci jak najęta. Uszu też nie ma obciętych bo nie byliśmy w stanie jej utrzymać w miejscu. Bałam się że jeszcze jej zrobię krzywdę.

Mam jeszcze jedno pytanie? Czy któraś z Was używa odżywki w sprayu firmy Hery??? Ostatnio kupiłam ją (wydałam 90 zł) i całkiem inaczej włoski wyglądają po kąpieli. Tylko mam wrażenie że Rapsodii trochę przeszkadzał ten zapach bo kichała po tym. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja suszę Axelka suszarką. Za pierwszym razem bardzo się bał, przez kilka kolejnych próbował się wyrywać, atakował suszarkę, próbował ją ugryść nawet 2 razy udało mu się szczeknąć( nareszcie :D ) a teraz jak wracamy ze spacerku to sam grzecznie idzie w pobliże łóżka i czeka na suszenie :lol:

Jeśli chcesz obcinać psiulkę to musisz ją najpierw porządnie wymęczyć w zabawie i jak vbędzie już bardzo śpiąca to będzie grzecznie leżeć(spać) a Ty ją ogolisz :P Przynajmniej ja tak robię.

Wczoraj nie wytrzymałam i rozcięliśmy z mężem Axelkowi ten klej na uszkach bo miałam wrażenie, że nie jest to dla psinki zbyt przyjemne.

Uszka stoją ale nie są jeszcze zbyt sztywne - końce lekko się kołyszą.

Link to comment
Share on other sites

Samanta

Ja używam kosmetyków firmy Hery?

Nie znam odżywki w spreyu. Znam tylko preparat do rozczesywania włosów, który można stosować między kąpaniami jak też bardziej obficie przed kąpielą. Może o niego Tobie chodzi. Pełna nazwa to DEMELANT Eclat. Z tej samej firmy jest szampon jego nazwa to VITALITE Poils longs, oraz odżywka-balsam, który stosuje się po kąpaniu CARESSE Brillance (conditioner). Jestem zadowolony z tych kosmetyków. Stosuję je dla Gabi od roku. Mała Megan była dopiero raz kąpana i dwa razy pryskana przy rozczesywaniu. Aha strona firmy to www.hery.pl MOŻNA TAM ZNALEŹĆ CIEKAWE INFORMACJE

Można do nich napisać o cennik i dostanie się go od ręki.

WALDEK

Link to comment
Share on other sites

Waldek dziękuję za stronę firmy Hery :)

Faktycznie ja mam preparat do rozczesywania DEMELANT ECLAT :oops:

Gosiek nawet jak Rapsodia śpi to nie mogę jej ogolić uszków bo się zaraz obudzi

Ja sobie nie wyobrażam jak będę musiała iść z nią do fryzjera :o Ona na chwilę nie potrafi usiedzieć grzecznie :(

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie czy moglibyście powiedzieć mi coś więcej na temat kosmetyków firmy Hery bo ja używam Iv San Bernarda (jestem zadowolona) a nie wiem jak jest z tym Herym bo duzo osób mi ją poleca a może powiedziałbyście mi czy jesteście zadowolone z ich stosowania? Chciałabym spróbować tylko nie wiem czy warto. :-?

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Nie warto. Sprawdziłam na własnej skórze (a raczej na skórze Fuzlaka :)). Po Jean Pierre Hery'm miał łupież jak diabli, dlatego właśnie zaczęłam szukać czegoś innego. Iv San Bernard jest na pewno o wiele lepszą firmą, nie tylko moim zdaniem - po prostu obiektywnie.

Link to comment
Share on other sites

Wind,

a widziałaś te kubki?

Jeśli widziałaś to powiedz mi czy oparłaś się pokusie zakupu?

Nie wiem czy Wind widziała, ale jeśli chodzi o kubeczek z yoreczkami, to ja do tego stopnia nie oparłam się pokusie, że zamówiłam taki w YC razem z ubrankami już dawno temu :).

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy Wind widziała, ale jeśli chodzi o kubeczek z yoreczkami, to ja do tego stopnia nie oparłam się pokusie, że zamówiłam taki w YC razem z ubrankami już dawno temu :).

owczarnio gratuluję Ci udanego zakupu :D :D

Jeśli możesz to zdradź mi jaki kolor ubranek najczęściej "nosi" Fuzlaczek? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,

No coz kubaska jeszcze nie mam :( ale przy najblizszej okazji nadrobie swoje braki :-)

pozdrawiam,

Koniecznie Wind, koniecznie!!!!!!!!!! Nie ma to jak kawka z takiego kubeczka - od razu smakuje jeszcze lepiej niż dotychczas :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...