Jump to content
Dogomania

Szukamy wózka dla goldenki z urazem kręgosłupa!


Recommended Posts

[COLOR=#ff0000][B]Szukamy wózka dla goldenki z urazem kręgosłupa! Proszę o rozpropagowanie prośby na siostrzanych forach!

[/B][/COLOR]" Nazywam się Jolly. Mam 2 lata i 5 miesięcy.
24 lipca br podczas psich harców na poznańskiej Cutadeli spadłam z muru o wysokości prawie 8 metrów i doznałam urazu kręgosłupa.
Lekarze z Kliniki Weterynaryjnej w Poznaniu z panem doktorem Grzegorzem Wąsiatyczem na czele dokonali cudów.
Żyję, jednak uraz kręgosłupa był bardzo poważny i będę musiała być długo rehabilitowana. W tej chwili moje tylne łapy a szczególnie lewa są bezwładne i nie mogę na nich stanąć.
Nie mam czucia moczu w pęcherzu i są problemy ze zwieraczem odbytnicy. Moi ukochani państwo robią wszystko co jest w ich mocy żebym wyzdrowiała.
Jest jednak jeden mały problem - oni są już ludżmi po " 60 - tce " i nie wszystkie czynności mogą ze mną wykonać. Dlatego w ich imieniu apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli i wielkiego serca.
Potrzebujemy do rehabilitacji wózka - odpowiedniego do moich gabarytów i wagi - jestem Goldenem i ważę 42 kg.
Jeżeli ktoś posiada taki wózek i mógłby go podarować, użyczyć lub sprzedać to będziemy bardzo wdzięczni.
[B]Kontakt: 608 064 761[/B]"


[URL]http://www.facebook.com/zlotypies[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...