Jump to content
Dogomania

Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elinaa']Jest nowy transport w poniedziałek za 150zł.Większym samochodem osobowym.Kama ma już numer telefonu do kierowcy.[/QUOTE]

o mamo jak cudownie. a zapytasz czy i za ile zahaczyliby po drugá sunié do Bialegostoku? tez jedzie na poludnie tak jak Borysek, choc nie wiem jeszcze dokladnie gdzie ;pp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']Oj nie mam odwagi,bo nigdy z psem nie jeździł.Może Kama zapyta.
Albo,wiem że to wtedy duże koszta.Zapytać pana,który miał wcześniej Boryska wieźć.[/QUOTE]

Nie nie, tego pierwszego wezmiemy, bo ten drugi dwa razy tyle i to bez doczepki :OOO
Jesli ten pierwszy zgodzi sié zabrac dwa psy, to bédé migiem prosic o dowózké z Bstoku, moze kochana Pipi znów pomoze. No i jesli Ela zgodzi sié potem wiezc dwa ancymonki oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem z drugiego transportu. Pan nigdy nie wiózł swojego psa (bo nie miał takiej potrzeby), będzie siedział z tyłu na siedzeniu i pilnoiwał Boryska, a Jego brat będzie prowadził samochód. Poinformowałam Pana, by zabezpieczyl swoje ubranie przed ewentualnym śmierdziuszkiem (Pan leci samolotem z Łodzi za granicę). Wydawał się zwierzolubem, zainteresowanym bezpieczeństwem psiaka.Borysek powienien miec jednak kaganiec, żeby uniknąć przykrych sytuacji (stres, nowe otoczenie, samochód). No i obroża tez by sie przydała, coby np. przytrzymac psiaka podczas hamowania.Pies pojawi sie u mnie w poniedziałek ok. 18:lol:. Do Miry pojadę dopiero w piątek 18 lub 19 września. Emilko, nie dam rady wieźć trzeciego:shake: psiaka w samochodzie. Nie mam z kim mojego Kazika zostawić (a i nie miałabym sumienia mu tego zrobić).

Link to comment
Share on other sites

Kurka, nie wiem zatem co robic, bo mam miejsce w hoteliku u Mireczki dla Boryska i Dorki - jadá w to samo miejsce pod Kielcami, wiéc i transport muszá teraz miec razem.
Elinko, moze w takim razie zapytaj czy dojechaliby do Warszawy z 2 psami a jak nie to ten drugi pan za ile?

Dziékujé Elu, w takim razie szukam dalej, muszé je razem wiezc jak teraz wiem ze jadá w to samo miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takiego maila :
Dobrywieczór. Piszę w sprawie tego wyjazdu do Łodzi . Miałam się odezwać. Mam pytanie czy byłaby możliwość wyjazdu w niedzielę?? Pytam , ponieważ nie wiem kiedy Pani piesek ma być dostarczony na miejsce.

To chyba od osoby z drugiego forum,gdzie szukam transportu.Podejrzewam,że chce się dołączyć.Wtedy koszty były by niższe.Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Mam skodę Fabię. W bagażniku miesci sie tylko jedna klatka- łapka na koty. Też sie nad tym zastanawiałam. Nie znam gabarytow takich klatek, bo nigdy tak psów nie przewoziłam. Może zmieściłyby się na tylnym siedzeniu? Bardziej się jednak boję tego zgrupowania 3 psów w mieszkaniu jak będziemy w pracy. Dwójkę mogłabym odizolować- trzeciego nie mam gdzie. Chyba, żeby ktos z Łodzi albo okolic przetrzymał te psiaki (albo jednego) do czasu wyjazdu do Kielc.

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

Nie mam klatek i nie mam od kogo pożyczyć.Nie mam też odpowiedniego kagańca (mojej Luny będzie za mały).Borysek jest łagodny.Zaopatrzę panów w kocyki.
Podałam namiary do obu panów Emilii. Trudno mi coś z nimi ustalać,bo to nie ja finansuję.Mam nadzieję,że się dogadacie.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Panie, przepraszam za zamieszanie, juz piszé co wyszlo w miédzyczasie: mam TRZY psy na tej trasie, wiéc chyba odpada jakakolwiek okazja. Napisalam do Pati-c o wycené i mozliwosc zrobienia takiego kursu. Trzeci psiak to sunia Susie, która jest u Shy na BDT w Janowie i jedzie do domu do Oswiécimia. Jesli Mireczka mnie nie zje, to mialaby przesiadké w Borkowie pod Kielcami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Kochane Panie, przepraszam za zamieszanie, juz piszé co wyszlo w miédzyczasie: mam TRZY psy na tej trasie, wiéc chyba odpada jakakolwiek okazja. Napisalam do Pati-c o wycené i mozliwosc zrobienia takiego kursu. Trzeci psiak to sunia Susie, która jest u Shy na BDT w Janowie i jedzie do domu do Oswiécimia. Jesli Mireczka mnie nie zje, to mialaby przesiadké w Borkowie pod Kielcami :)[/QUOTE]

Aaahaha!A toś namieszałaś:)Mam rozumieć,że sunie ktoś odbierze ode mnie a ja mam ją przetrzymać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mira145']Aaahaha!A toś namieszałaś:)Mam rozumieć,że sunie ktoś odbierze ode mnie a ja mam ją przetrzymać ?[/QUOTE]


Elu, za jednym zamachem mi sie psy nagromadzily same na tej trasie ;p zbieznosc losu :) Masz racje, za pare dni bede potrzebowala autobusu na tej trasie dla psów ;p


Sunia czysta z DT u Shy, w OSwiécimiu ma juz dom po kontroli. Jak bédé znala dokladny dzien transportu, to i odbiór od Cié zalatwié - panstwo z Oswiécimia chyba nawet sami já odbiorá :) no jak uzyczysz jej kawalek ogrodu ;pp I tak jednego dnia Ci 3 psy wpakujé, ale zostaná tylko 2 :)

Link to comment
Share on other sites

Tak Elu, jakos nam idzie narazie :)

przeklejé z wátku Dorki, bo to 3 psów dotyczy:

Rozmawialam dzis z Pati-C, pojedzie z moimi 3 psami, najprawdopodobniej w poniedzialek ten. Gdzie najlepiej dowiezc psy zeby byly odebrane razem? Jeden jest u Pipi (Dorka) w Bialymstoku, drugi u Shy (Susie) w Janowie Podlaskim a trzeci w Lomzy (Elinka odbierze go ze schronu wczesniej).
Chyba najoptymalniej byloby dwa pozostale do Pipi przywiezc?

EDIT: Eluniu, dziékujemy za chéc pomocy Boryskowi. Hmmm, pomyslé komu mozna by przekazac fanty, tylko nie Majusi, ona ma 20 psów i hoho roboty z nimi i poza nimi. Incia z Kielc bédzie nam robila bazarek z moich fantów, zapytam czy zgodzilaby siéjakby jej poslac te rzeczy/ lub zdjécia rzeczy a Ty wyslalabys je? taniá paczká czy by sié podjéla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Elu, za jednym zamachem mi sie psy nagromadzily same na tej trasie ;p zbieznosc losu :) Masz racje, za pare dni bede potrzebowala autobusu na tej trasie dla psów ;p


Sunia czysta z DT u Shy, w OSwiécimiu ma juz dom po kontroli. Jak bédé znala dokladny dzien transportu, to i odbiór od Cié zalatwié - panstwo z Oswiécimia chyba nawet sami já odbiorá :) no jak uzyczysz jej kawalek ogrodu ;pp I tak jednego dnia Ci 3 psy wpakujé, ale zostaná tylko 2 :)[/QUOTE]

Ogrodu?!Kastorki,Micholki i inne czworonogi opanowały już ogród!!!:)Została tylko wolna łazienka:))!ale damy rade!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...