Jump to content
Dogomania

Gacuś znowu zwiał. Jarocin i okolice...;(


zuzolina

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

cioteczki właśnie wysłałam info do gackowego ogłoszenia w naszej lokalnej gazecie. Teraz pozostaje tylko czekać na odzew o ile takowy będzie. Trzymajcie kciuki.
Ostatnio gdy dałam tam ogłoszenie telefonów było sporo ale domki średnie(albo buda, albo nieogrodzona posesja przy drodze) Jeden Pan tylko był bardzo sensowny i fajny ale niestety zrezygnował.
Teraz po roku wiem już dokładnie jakie są gacusiowe wymagania i czego dokładnie dla niego szukać. Mam nadzieje, że przyniesie to zamierzony rezultat.
A tymczasem......

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EYnkwyjDI64/UcRYOtYNfDI/AAAAAAAAEKo/fa0moljuMuQ/s640/SAM_4521.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FUdq8FaEUa8/UcRYUghL3rI/AAAAAAAAEK4/0XtfUBMYjtw/s640/SAM_4525.JPG[/IMG]


PROSZĘ O DOMEK< TAK BARDZO PROSZĘ.......
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-af0elPQ5qCY/UcRYR_kSsNI/AAAAAAAAEKw/OwHoWX5tYGI/s640/SAM_4522.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tak Pyrdka to już niestety rok...ogłoszenia w necie nic kompletnie nie dały. Zero odzewu. Mam nadzieję, że ktoś tutaj z okolicy znajdzie kawałek miejsca dla Gacolowej dupki. On naprawdę wiele nie potrzebuje. Jest bardzo spokojny, lubi sie pobawić z innym psiakiem ale ogólnie większość coś tam sobie dziobie albo leży na balkonie i obserwuje okolicę:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[INDENT][INDENT]Bardzo przepraszam za offa, ale pilnie poszukuję osoby do wizyty przedadopcyjnej w Gnieźnie dla pieska z cieszyńskiego schroniska..To dla niego wielka szansa... Jeżeli ktoś może mi pomóc, to proszę o kontakt na pw, lub maila: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected] [/COLOR][/EMAIL]. Mój telefon -508-063-271[/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie mam dobrych wieści..;( Gacka już ze mną nie ma....po raz kolejny uciekł;(((
Biegał jak zwykle z moimi psami po ogrodzie, miał obrożę a do niej przyczepioną smycz bo ciągle jego brak zaufania i strach do człowieka nie pozwalał mu podejść. Tylko ze smyczą dało się jakoś go "okiełznać". Więc tak biegał i biegał aż do tego feralnego dnia kiedy to zwiał przez dziurę w płocie;( byłam razem z nim na dworze już miał iść do domu gdy nagle postanowił sobie jeszcze pozwiedzać...z tą cholerną smyczą przy szyi...;( Myślałam, że wróci. Czekałam godzinę dwie a Gacka nie było. Jeszcze tego samego dnia poszłam go szukać. Wzięłam swojego psa i obeszłam całą okolicę. Teren ciężki bo same lasy dookoła. Nie podejrzewam, żeby pobiegł w stronę miasta. Obszukałam wszystko co się dało. Łaziłam jak głupia chyba z 3h, gwizdałam, wołałam, cmokałam. Nic. na drugi dzień rano nadałam straży miejskiej że taki pies uciekł. Podałam dokładny wygląd, kolor obroży. Dzwoniłam też do schroniska z pytaniem czy nikt nie zgłaszał psa. Rozwiesiłam plakaty, pytałam sąsiadów, ogłosiłam na fb. Miałam nadzieję, że może sam wróci. Ale niestety tak się nie stało;( mam okropne wyrzuty sumienia. Milion myśli w głowie, co się stało? co mogłam zrobić inaczej? dlaczego tak się stało?
Opiekowałam się nim najlepiej jak umiałam, ale widocznie ktoś kiedyś go tak skrzywdził, że nie był w stanie zaufać człowiekowi. Strasznie mnie to wszystko przygnębia...;( Przepraszam, że Was zawiodłam. Zawiodłam tych którzy tak bardzo kibicowali temu małego stachulcowi...;( a najbardziej zawiodłam jego. i muszę z tym żyć;(

Link to comment
Share on other sites

no już jakiś czas temu. zero odzewu, zero śladu. nic. Piszę tak bo najbardziej obawiam się o tą smycz. że się gdzieś zahaczył..:((( choć jak go znam to spokojnie sobie głowę z obroży w razie czego wyciągnął. ale nigdy nic nie wiadomo. cały czas mam nadzieję że może ktoś jednak go widział albo np przygarnął. Może poszedł do kogoś tak jak kiedyś do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...