Jump to content
Dogomania

Starachowice.Pieski z LPG!!!!


KasiaM

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok,już piszę :
*Alegratka
*eOferty
*Kupię Psa
*Animalia
*Zwierzęta.pilne.net
*Zwierzęta.low
*Mój Pupil
*Giełda Ogłoszeń
*Autogiełda
*Bono-Polska
*Giełda,bai
*Pet World

Przydało by się im Allegro ale ja nie posiadam konta :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']Ok,już piszę :
*Alegratka
*eOferty
*Kupię Psa
*Animalia
*Zwierzęta.pilne.net
*Zwierzęta.low
*Mój Pupil
*Giełda Ogłoszeń
*Autogiełda
*Bono-Polska
*Giełda,bai
*Pet World

Przydało by się im Allegro ale ja nie posiadam konta :-([/quote]
Gamba wielkie dzięki ! Wystawię je na Allegro, ale możesz mi link do alegratki np podać Będzie mi łatwiej skopiować tekst jeśli oczywiście pozwolisz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']Właśnie sobie tak pomyślałem , że skoro kluski maja być wystawione na Allegro (tam zagląda najwięcej osób) to może sklecić jakiś tekst chwytający za serce?Co wy na to?[/quote]
Gamba Oczywiście, jeśli tylko możesz! Już niejednokrotnie pisałam na forum, że dla mnie największym problemem jest klecenie tekstów ! Brak czasu, a i ostatnio przy tym nadmiarze obowiązków, jakie mam obecnie, to i weny! Bo kwestia wystawienia na allegro, to już jest parę chwil ! A psiaków, którym brakuje dobrych tekstów jest co niemiara u nas ! :-(

Link to comment
Share on other sites

Trzy maleńkie ciałka,trzy bijące serduszka a taka sama historia!Trzy siostry poznające dopiero świat.Ale jaki będzie ten ich świat?Czy podzielą los własnej matki,która z taką determinacją starała się je ochronić przed złem świata w którym przyszło im żyć?Czy tak jak ich matka będą bezdomne,będą niczyje, a człowiek przechodząc obok będzie tylko z pogardą odwracał wzrok?
Może kiedyś zobaczysz którąś z sióstr wyjadającą resztki ze śmietnika-bo gdzieś tam głęboko schowane przed ludzkim wzrokiem śpi kolejne pokolenie skazane na nicość i poniewierkę!A przecież któraś z sióstr będzie chciała tylko zapewnić swym dzieciom jak najlepszy start!Przecież każda matka pragnie dla potomka jak najlepiej! Tak łatwo przecież można nie dopuścić do tego!Można powiedzieć Nie,nie zgadzam się na to!
One mogą mieć lepsze życie,mogą biegać za patykiem,leżeć na kanapie i żyć tak jak powinien żyć każdy pies!Spójrz na zdjęcie,westchnij głęboko,zamknij oczy...widzisz to?Widzisz którąś z nich przytulającą się do ciebie?A może widzisz moment powrotu do domu,kiedy ktoś wita cię tak gorąco,że stopiłby się najtrwalszy lodowiec?
One zaczynają poznawać życie,a dzięki tobie mogą je poznać z najlepszej strony,mogą zacząć żyć intensywnie mając u boku swojego człowieka!
A teraz zapytaj siebie czy pozwolisz na to aby podzieliły los własnej matki?
Czy skażesz je na byt bezdomnego psa, psa który nigdy nie zaznał miłości?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']A jeżeli się spodobał i jeszcze kiedyś bedzie potrzebny jakiś tekst to służe pomocą i walić do mnie drzwiami i oknami :evil_lol:[/QUOTE]
Gamba nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale teraz nie opędzisz się od chętnych na teksty. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']Trzy maleńkie ciałka,trzy bijące serduszka a taka sama historia!Trzy siostry poznające dopiero świat.Ale jaki będzie ten ich świat?Czy podzielą los własnej matki,która z taką determinacją starała się je ochronić przed złem świata w którym przyszło im żyć?Czy tak jak ich matka będą bezdomne,będą niczyje, a człowiek przechodząc obok będzie tylko z pogardą odwracał wzrok?
Może kiedyś zobaczysz którąś z sióstr wyjadającą resztki ze śmietnika-bo gdzieś tam głęboko schowane przed ludzkim wzrokiem śpi kolejne pokolenie skazane na nicość i poniewierkę!A przecież któraś z sióstr będzie chciała tylko zapewnić swym dzieciom jak najlepszy start!Przecież każda matka pragnie dla potomka jak najlepiej! Tak łatwo przecież można nie dopuścić do tego!Można powiedzieć Nie,nie zgadzam się na to!
One mogą mieć lepsze życie,mogą biegać za patykiem,leżeć na kanapie i żyć tak jak powinien żyć każdy pies!Spójrz na zdjęcie,westchnij głęboko,zamknij oczy...widzisz to?Widzisz którąś z nich przytulającą się do ciebie?A może widzisz moment powrotu do domu,kiedy ktoś wita cię tak gorąco,że stopiłby się najtrwalszy lodowiec?
One zaczynają poznawać życie,a dzięki tobie mogą je poznać z najlepszej strony,mogą zacząć żyć intensywnie mając u boku swojego człowieka!
A teraz zapytaj siebie czy pozwolisz na to aby podzieliły los własnej matki?
Czy skażesz je na byt bezdomnego psa, psa który nigdy nie zaznał miłości?[/quote]
Hmmmmmm ......... Gamba a Ty nie potrzebujesz nieodpłatnego, niestety, etatu? :cool3:
Piękny tekst ! Poryczałam się jak dziecko :oops: ! Choć przecież ja dokładnie znam ich historię! Ale nie tak pięknie opowiedzianą!
Nie masz ochoty jeszcze popracować choć troszeczkę, choć aż głupio mi pytać! Mamy jeszcze trochę w realu tragiczniejszych tak naprawdę historii niż suczek z tego wątku! Jak choćby ta :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2912691[/URL]
Sorry za off'a, ale właśnie szukałam linku do ww. wątku (ale Gamba naprawdę informacyjnie - od Ciebie zależy oczywiście co możesz i ile zrobić) i spojrzałam na to inaczej ! Weszłam na link z mojego podpisu i zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę, to u nas bez naciągania żadnego nie ma "zwykłych, lecz nienormalnych" sytuacji Własciwie tylko Ciapuś został znaleziony przez ludzi dobrej woli, którzy się nim zaopiekowali i szukają mu domu ! No może jeszcze Mała, której historii tak naprawdę nie znamy! I Sonia! My obecnie praktycznie nie mamy psów, z którymi nie było lub nie ma mega problemów!
Nigdy nie patrzyłam na to przez pryzmat skali tragedii psów, którym pomagamy ! Mieliśmy pomóc, to pomagamy i już, ale teraz, jak na to patrzę "zestaw" jest naprawdę koszmarnie pokrzywdzony przez los:
- ślepy Szok
- Spalony dom i w nim 4 (teraz już 3 psy)
- pogryziony koszmarnie młody Drucik
- psy wyciągnięte z koszmarnych warunków u "dziadka" po interwencjach organizacji niemieckich w sprawach koni i bydła
- Suzi koszmarnie wychudzona z niesamowitą ilością guzów,
- Suńka ze szczeniakami po nosówce,
- prawie dziki chory Kojot i równie dziki Puszek,
- Łapek z krzywicą,
- Inka, która nie daje się złapać,
- psy z koszmarnych warunków,
- wyrzucona, a wcześniej bita przez narkomanów 3-miesięczna Maśka
- psy z lasu itd.

Setki psów wyadoptowaliśmy już wszyscy razem lub każdy z osobna, ale takiego kompletu jeszcze nie było:shake: ! Biorąc pod uwagę kwestię standardowych przypadków psów do adopcji z danego rejonu, to naprawdę te trzy suńki z LPG, są w komfortowej sytuacji! Bezdomna matka, ale opieka i ludzie wokoło pomagający im ! Nie dzikie, nie bojaźliwe! Albo takie na przykład "po prostu" wyrzucone, i w miarę szybko znalezione ! Koszmar słuchajcie !
Zaczynam myśleć, że takie standardy jw. wyrzucony - znaleziony, to dla nas luksus!
Gdzie ja q...a żyję:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Hmmmmmm ......... Gamba a Ty nie potrzebujesz nieodpłatnego, niestety, etatu? :cool3:
Piękny tekst ! Poryczałam się jak dziecko :oops: ! Choć przecież ja dokładnie znam ich historię! Ale nie tak pięknie opowiedzianą!
Nie masz ochoty jeszcze popracować choć troszeczkę, choć aż głupio mi pytać! Mamy jeszcze trochę w realu tragiczniejszych tak naprawdę historii niż suczek z tego wątku! Jak choćby ta :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2912691[/URL]
Sorry za off'a, ale właśnie szukałam linku do ww. wątku (ale Gamba naprawdę informacyjnie - od Ciebie zależy oczywiście co możesz i ile zrobić) i spojrzałam na to inaczej ! [/quote]
Jeżeli się przydam to jak najbardziej możecie na moją pomoc liczyć!W tekstach i ogłoszeniach!Przynajmniej tak was trochę odciążę!Wy i tak macie urwanie głowy z tymi wszystkimi bidami i zwyczajnie was podziwiam za to co robicie.Silne z was kobiety i to trzeba wam przyznać,nawet bardzo silne!Rozumiem ,że czasami są cięzkie chwile,nic się nie chce i ma się dosyć ale gdyby nie wy tych psów by pewnie juz nie było albo gniły by w schroniskach!
Teraz spokojnie będę czytał wątki,ogłaszał psy i pisał teksty!Tylko najpierw muszęsię w nich połapać bo strasznie ich dużo,niestety :-( !
A może wy mnie jakoś nakierujecie na te które teraz najszybciej przydało by się wypchnąc do domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']Jeżeli się przydam to jak najbardziej możecie na moją pomoc liczyć!W tekstach i ogłoszeniach!Przynajmniej tak was trochę odciążę!Wy i tak macie urwanie głowy z tymi wszystkimi bidami i zwyczajnie was podziwiam za to co robicie.[/quote]
Gamba Dzięki wielkie za ofertę pomocy ! :loveu: :buzi:

[quote name='Gamba']Silne z was kobiety i to trzeba wam przyznać,nawet bardzo silne!Rozumiem ,że czasami są cięzkie chwile,nic się nie chce i ma się dosyć ale gdyby nie wy tych psów by pewnie juz nie było albo gniły by w schroniskach![/quote]
Nie tylko kobiety ;) Mamy dwóch rodzynków wspaniałych !
[quote name='Gamba']Teraz spokojnie będę czytał wątki,ogłaszał psy i pisał teksty!Tylko najpierw muszęsię w nich połapać bo strasznie ich dużo,niestety :-( !
A może wy mnie jakoś nakierujecie na te które teraz najszybciej przydało by się wypchnąc do domu?[/quote]
Dla mnie to najtrudniejsze pytanie ze wszystkich któremu psu pomóc w pierwszej kolejności! Choć obiektywnie rzecz biorąc, to chyba jednak Łapek i Szok potrzebują obecnie najbardziej domów i pomocy i psy z przywołanego wcześniej linku do szczeniorów "od dziadka" Niech przynajmniej im się uda - tam zostało jeszcze kilka psiaków! Moze kiedyś uda się je wyłapać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...