Jump to content
Dogomania

6 kg NIEWIDOMY dotkliwie POGRYZIONY głębokie rany na ciele:( MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman, serif][SIZE=3]He,he...dzięki dziewczynki :)... ja już czułam po 2 tygodniach żebędzie mi ciężko go oddać i z czasem to uczucie się nasilało ażdoszło do momentu że nie było innego wyjścia :) Buziaczki dlaWszystkich od małego łobuza :*[/SIZE][/FONT][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochane i my Was serdecznie pozdrawiamy :* Agusia przekonałam się że „ tymczas” na dłużej w moim przypadku kończy się tym że powiększa mi się rodzina ( chyba za bardzo emocjonalnie podchodzę do sprawy ). W sumie nie miałabym nic przeciwko powiększaniu gdybym tylko miała warunki na to...ech. Buziaki :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']Dzięki kochane i my Was serdecznie pozdrawiamy :* Agusia przekonałam się że „ tymczas” na dłużej w moim przypadku kończy się tym że powiększa mi się rodzina ( chyba za bardzo emocjonalnie podchodzę do sprawy ). W sumie nie miałabym nic przeciwko powiększaniu gdybym tylko miała warunki na to...ech. Buziaki :*[/QUOTE]


U mnie było dokładnie tak samo, więc wiem czym to pachnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dancik']Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz wspaniałego Nowego Roku życzy Komarek wraz z rodziną :)
[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5513/komarek.jpg[/IMG][/QUOTE]


Jaki słodki, kochany skrzacik:loveu:

Zdrowych, pogodnych Świąt, pełnych miłości dla Ciebie Danusiu, TZ-a i Waszych cudownych milusińskich

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...