Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Okamia']sama przyjemność zwłaszcza ok 6 rano :evil_lol:[/QUOTE]
ale soczewki wyrabiają umiejętność , grzebania sobie w oku na żywca :evil_lol:
no a ból kłaczka czy lewej strony , no cóż , chyba każdy kto nosi soczewki , musi tego posmakować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']tak i to dość konkretny... bez okularów jestem niemalże ślepa nawet z bliskiej odległości :roll:[/QUOTE]
to jest popieprzona wada wzroku.
Rafał ma też astygmatyzm , ale dla niego nie da się zrobić nawet okularów :evil_lol:
Tylu lekarzy się już poddało ... są chwile że nie widzi napisów metrowych , a za chwile czyta umowy to co napisane jest maczkiem.
Każde badanie komputerowe , pokazuje inne wartości. Dobieranie szkieł , to jak typowanie liczb w totolotku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale soczewki wyrabiają umiejętność , grzebania sobie w oku na żywca :evil_lol:
no a ból kłaczka czy lewej strony , no cóż , chyba każdy kto nosi soczewki , musi tego posmakować :evil_lol:[/QUOTE]

Z tym akurat problemów nigdy nie miałam :diabloti: Ale uwielbiam spojrzenia familiji kiedy na chama sobie grzebie w ślepiach bo coś wpadło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to jest popieprzona wada wzroku.
Rafał ma też astygmatyzm , ale dla niego nie da się zrobić nawet okularów :evil_lol:
Tylu lekarzy się już poddało ... są chwile że nie widzi napisów metrowych , a za chwile czyta umowy to co napisane jest maczkiem.
Każde badanie komputerowe , pokazuje inne wartości. Dobieranie szkieł , to jak typowanie liczb w totolotku :diabloti:[/QUOTE]

Najgorsze jest to że wada ta długo się pogarsza a nie zmniejsza, nawet jeśli nosi się okulary. Noszę od chyba 4 klasy podstawowej i miałam tylko pół roku przerwy chyba będąc w 5 klasie...taki bunt bo ktoś mnie wyzwał w szkole ;) Ogólnie jak nosiłam okulary to nawet nie wiedziałam kiedy znów przestawałam widzieć bo okulary robiły się zbyt słabe...działo się to stopniowo i któregoś dnia po prostu ktoś z mojego otoczenia zauważał że znów mrużę oczy albo czegoś nie widzę. I ten ból łba i oczu przez pierwsze kilka dni po zmianie okularów na mocniejsze...super sprawa :loveu:
Teraz od 3 lat nie byłam u okulisty bo widzę zacnie w obecnych brylach ale wiem że powinnam się wybrać chociażby kontrolnie.
Dobieranie szkieł czasami potrafiło trwać i trwać aż czasami u okulisty było widać na twarzy pewną rezygnację xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ala-przeca uwiązałem cię do kuchenki!Szczwana lisico wywinęłaś się z łańcucha:angryy::lol:[/QUOTE]

no Wnusio , słabowite wiązania ten twój lancuszek miał , czyżby komunijny :hmmmm:


[quote name='jonQuilla']a ja nie mogę mieć soczewek z moją wadą :placz: i chodzę w brylach pocieszając się tym że wyglądam przez nie na nieco bardziej inteligentną :)[/QUOTE]
po Mamuni ta inteligencja w brylach :lol:
Ja też nie mogę soczewek i strasznie mi zal patrząc latem na wybór okularów słonecznych :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
po Mamuni ta inteligencja w brylach :lol:
Ja też nie mogę soczewek i strasznie mi zal patrząc latem na wybór okularów słonecznych :([/QUOTE]

buahahaha....mam to samo ;) i jeszcze jak idę do kina na coś w 3D to mega wkurza mnie zakładanie okularów na okulary :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']buahahaha....mam to samo ;) i jeszcze jak idę do kina na coś w 3D to mega wkurza mnie zakładanie okularów na okulary :/[/QUOTE]

o basenie nie wspominając :diabloti: trzepnie ktoś wodą i już goowno widać ..dajcież spokój , nosze szkiełka już od 5tej klasy podstawówki i tak na dobrą sprawę nie pamiętam już jak to było bez ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ala-ano komunijny:-(:diabloti:

[B]To wszystko tłumaczy :diabloti:[/B]
Okamia-fu słodkiego nie chce.
Żulówa-zakupiłem sobie zgrzewkę piwa w poniedziałek i z 24sztuk zostało mi już tylko 17:diabloti:[/QUOTE]

pizze mam , ale gotową , bo nie chciało mi się szmyrać w garach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']o basenie nie wspominając :diabloti: trzepnie ktoś wodą i już goowno widać ..dajcież spokój , nosze szkiełka już od 5tej klasy podstawówki i tak na dobrą sprawę nie pamiętam już jak to było bez ...[/QUOTE]

ja pamiętam jak raz poszłam na imprezę bez (18 urodziny czterech koleżanek z klasy) ;) chciałam wyglądać nieco lepiej a skończyło się na tym że całą imprezę wkurzałam się że nie rozpoznaję ludzi z daleka

Link to comment
Share on other sites

hahaha

Mi się swego czasu złamało uszko , okularki wspierały się na jednym , a ja w pracy :roll: Telefon do TZta do roboty , jak skończysz przyjeżdżaj natentychmiast ...zabrał okularki i pojechał do optyka po nowe ucholce ...a ja .....:diabloti: posadziłam dziecka na dywanie obok siebie , i nie pozwoliłam na krok się im ruszyć bo za cholere nie wiedziałabym gdzie sie kto przemieszcza , jak biegały to tylko kolorowe plamki było widać :roll: masakra ile się umęczyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']dzień w którym coś stanie się z moimi okularami a ja nie będę miała zapasowych będzie dniem ostatecznym...czuję że wpadnę pod pierwszy lepszy samochód albo spadnę z pierwszych lepszych schodów czy czegokolwiek :roll:[/QUOTE]

:lol: otóż to

Link to comment
Share on other sites

no a ja dzisiaj robiąc sobie frytki, wylałem sobie cały gorący olej na reke.. piecze niemiłosiernie i od 3 godzin moja ręka moczy sie w zimnej wodzie bo bez niej sie obyć nie moge.. a teraz przypomniałem sobie koleszke, który jakis czas temu w ramach protestu w Japoni podpalił sie i biegł przez ulice.. trafił do szpitala z 90% poparzeniami ciala, a następnego dnia zmarl. Ten to musial czuć ból.. mi ręka plonie, to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co on czul..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']no a ja dzisiaj robiąc sobie frytki, wylałem sobie cały gorący olej na reke.. piecze niemiłosiernie i od 3 godzin moja ręka moczy sie w zimnej wodzie bo bez niej sie obyć nie moge.. a teraz przypomniałem sobie koleszke, który jakis czas temu w ramach protestu w Japoni podpalił sie i biegł przez ulice.. trafił do szpitala z 90% poparzeniami ciala, a następnego dnia zmarl. Ten to musial czuć ból.. mi ręka plonie, to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co on czul..[/QUOTE]

A ja kiedyś wrzuciłem frytki do frytkownicy takiej max nagrzanej i ten tego stanęła w płomieniach:diabloti:Żałujcie ,że nie widzieliście paniki jaką zasiałem.Psy w ryk ,ja w ryk po ręcznik ,gasze to i rycze ,psy szczekają nadaj ,rzucam łaciną na psy więc drą ryj jeszcze bardziej ,ręcznik płonie ,lece po kolejny i dopiero ugaszone.I od tego momentu frytek SAM nie robie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A ja kiedyś wrzuciłem frytki do frytkownicy takiej max nagrzanej i ten tego stanęła w płomieniach:diabloti:Żałujcie ,że nie widzieliście paniki jaką zasiałem.Psy w ryk ,ja w ryk po ręcznik ,gasze to i rycze ,psy szczekają nadaj ,rzucam łaciną na psy więc drą ryj jeszcze bardziej ,ręcznik płonie ,lece po kolejny i dopiero ugaszone.I od tego momentu frytek SAM nie robie:lol:[/QUOTE]


Ty to juz wogole talent jestes :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...