Jump to content
Dogomania

Taffinowa galeria.


Likaa

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[QUOTE] Kunie! :loveu:
Ja nie mogę patrzeć... Rok temu całe wakacje przejeździłam a teraz... nie byłam w stajni od jakichś 2-3 miesięcy :placz:
Czas to zmienić...[/QUOTE]
hmm to szczerze współczuje ;)
Ja dopiero w te wakacje mogłam porządnie pojeździć :loveu:
No a teraz to w pewnych momentach mam szczerze dość. Trzeba czasem wstać o 7, zapierniczać na ostatnie pastwisko, łapać Krucjatę i robić kółko za kółkiem prowadząc dzieci. Ale potem przynajmniej na chwilę sobie wsiadam :evil_lol:

[QUOTE] No i wróćcie może, co? :cool3::diabloti:[/QUOTE]
Mówisz, masz :diabloti: ;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://taffy.yoyo.pl/tiri3.jpg[/IMG]




[IMG]http://www.taffy.yoyo.pl/tiri4.jpg[/IMG]

Wstawiłam aż dwie fotki ! ISTNE SZALENSTWO :diabloti:
[SIZE=1](co prawda stare ... ) :evil_lol:[/SIZE]

A tak w ogóle to śpimy do 12, szlajamy się po nocach, chodzimy na długie spacerki... Czyli jednym słowem obijamy się. :loveu:


Buziaki ;)

Link to comment
Share on other sites

SZALONA ! :diabloti:

2 fotki , kochana... ale za to jakie! :loveu:

My się jeszcze obijamy a potem wyruszamy trrrenować ! :evil_lol:

Ja jakoś straciłam motywację do koni - rok temu jeździłam w ten upał najpierw pół godziny rowerem żeby dojechać, potem męczyłam się w stajni i znowu na rowerek.. i miałam dzień z głowy. A nie mogę się jakoś wybrać w te wakacje... Ciągle sobie obiecuję ale mi nie wychodzi i barrrdzo źle się z tym czuje, nigdy nie miałam tak długiej przerwy od koni... :roll:

Link to comment
Share on other sites

No bo Nikon forever a jak.. :cool3:
Ja też się owijam wakacjami, chodzę spać po nocach i budzę się o 12 :evil_lol:
Przepiękne zdjęcia, mam nadzieje, że jak ja dostane lusterko to też będę robić takie śliczne foteczki :loveu: (Nikonik oczywiście)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje :loveu:

[QUOTE]Ja jakoś straciłam motywację do koni - rok temu jeździłam w ten upał najpierw pół godziny rowerem żeby dojechać, potem męczyłam się w stajni i znowu na rowerek.. i miałam dzień z głowy. A nie mogę się jakoś wybrać w te wakacje... Ciągle sobie obiecuję ale mi nie wychodzi i barrrdzo źle się z tym czuje, nigdy nie miałam tak długiej przerwy od koni... :roll:[/QUOTE]

Kurcze, faktycznie przerypane jak musisz dojeżdżać rowerem. Ja mam stajnię jakieś 2 km od siebie i na dodatek generalnie jeżdżę autem ;)
Ja też miałam taka długa przerwę, ciężko było, ale jakoś przetrwałam ten okres ;)


[QUOTE] Myślisz że zadowolimy sie dwoma fotkami? To sie mylisz :eviltong: :diabloti: Dawaj więcej i to szybko :mad: mogą być stare :razz:[/QUOTE]

hihihi myślałam, że jakoś sobie i z dwoma tylko poradzicie :diabloti:
Zaraz wstawię coś Amsterdamowego ;)

[QUOTE] Witaj Likaa! My u was jeszcze nie byliśmy, aż wstyd. :oops: [/QUOTE]
Witajcie ! :multi: I wpadajcie częściej :cool3:


[QUOTE] Zdjęcia macie świetne - tylko nie mów, że robione lustrzanką, bo jeszcze bardziej nakręcasz mnie na lustro. :diabloti:[/QUOTE]

Hmm, ja na początku bawiłam się kompaktem, Sony ;) Całkiem na początku mojej zabawy z fotografią efekty były tragiczne, ale powiem Ci, że już przy końcu mój soniak spisywał się dobrze. Mozna było bardzo duzo z niego wyciągnąć, i przy okazji dużo sie przy nim nauczyć ;)
A co do lustrzanki, to fakt że, jakby porównywac do jakiegoś lipnego kompaktu jakoś znacznie się poprawia nawet jak cyka fotki kompletny laik. Ale myśle, że nad takim sprzętem trzeba się dobrze zastanowić. W końcu to już nie już jakieś marne kilka stówek ;)

[QUOTE]
Ależ oczywiście, że lustrzanką ciotka Lika strzela :diabloti:
[/QUOTE]
hihihi :diabloti: Ależ oczywiście oczywiście :evil_lol:


[QUOTE] Ja też się owijam wakacjami, chodzę spać po nocach i budzę się o 12 :evil_lol:[/QUOTE]
W końcu po coś te wakacje wymyślili :diabloti: :evil_lol:

[QUOTE]
Taffulce :multi:[/QUOTE]
:loveu:


[QUOTE] tylko 2 fotki? :mad:[/QUOTE]
Momencik momencik :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][SIZE=2]na Amsterdam nawet nie patrzę... :obrazic:
:placz:
oni tam teraz siedzą i się dobrze bawią! [/SIZE][/SIZE]

Taffy jak zwykle w cudnej chusteczce ! :diabloti::loveu:
[SIZE=1]i to ja psa spedaliłam, tak? tak?! tak?! :evil_lol:

[SIZE=2]http://www.taffy.yoyo.pl/tiri8.jpg
jak się spieszy :loveu:

Taffinowa chryzantemka miodzio :razz:
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote]na Amsterdam nawet nie patrzę... :obrazic:
:placz:
oni tam teraz siedzą i się dobrze bawią![/quote] Pomyśl sobie, co to za zabawa bez Bzikowej :evil_lol: :calus:

[quote] Taffy jak zwykle w cudnej chusteczce ! :diabloti::loveu:
[SIZE=1]i to ja psa spedaliłam, tak? tak?! tak?! :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]
Ta chusteczka jest tylko granatowa w kropeczki i kwiatki :diabloti:
A kto inny jest aż tak zdolny żeby aż tak uwydatniać męskość Bzika !? :evil_lol:

A tak apropo to ostatnio i tak stwierdziłam, że mój pies jest hmm lekko zgejowany :evil_lol: Pomyślałam sobie, że dłużej tego nie będe maskować, więc nie zdziwcie się jak niedługo zobaczycie go w jakiejś ponętnej sexy różowej chusteczce :evil_lol: Właściwie to do twarzy mu w różowym....


[quote] Taffinowa chryzantemka miodzio :razz:[/quote]Mhm teraz faktycznie jest w miarę ;)
A tak dwa lata wstecz... Tyle mu się nazmiękczałam tych włosków bo przecież szczecinę miał na głowie i wszystko mu sie kruszyło .. I kto by pomyślał, że tak ładnie mu to zarośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Likaa']
Hmm, ja na początku bawiłam się kompaktem, Sony ;) Całkiem na początku mojej zabawy z fotografią efekty były tragiczne, ale powiem Ci, że już przy końcu mój soniak spisywał się dobrze. Mozna było bardzo duzo z niego wyciągnąć, i przy okazji dużo sie przy nim nauczyć ;)
A co do lustrzanki, to fakt że, jakby porównywac do jakiegoś lipnego kompaktu jakoś znacznie się poprawia nawet jak cyka fotki kompletny laik. Ale myśle, że nad takim sprzętem trzeba się dobrze zastanowić. W końcu to już nie już jakieś marne kilka stówek ;) [/QUOTE]
Ja aktualnie cykam fotki kompakcikiem Sony DSC S800. I fotki w ruchu wychodzą mi całkiem-całkiem. Na portreciki też nie narzekam.
Ale jednak wolałabym lustrzankę. Biorę pod uwagę Nikona (D80) bądź Canona z kitowym obiektywem na początek. Potem sobie coś dokupie. Nie wiem czy to byłoby dobre rozwiązanie - mam czas, żeby się zastanowić, bo taki aparacik kupię sobie dopiero za rok. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Likaa']

A tak apropo to ostatnio i tak stwierdziłam, że mój pies jest hmm lekko zgejowany :evil_lol: Pomyślałam sobie, że dłużej tego nie będe maskować, więc nie zdziwcie się jak niedługo zobaczycie go w jakiejś ponętnej sexy różowej chusteczce :evil_lol: Właściwie to do twarzy mu w różowym....

[/quote]
Spaikiemu też ładnie w różu, kupiłam mu nawet różżżową smyczkę :evil_lol:


Taffcio w biegu :loveu:
[url]http://www.taffy.yoyo.pl/tiri8.jpg[/url]

Bziki a czemu nie pojechaliście? :roll: pewnie i tak mają zepsuty wyjazd bez ciebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...